NAUJIENOS

Visa Tauragė pilna jaunimo – startavo tris dienas truksiantis LMS rudens forumas

Kategorija:

Miestas:

„Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“ – spalio 25-27 dienomis Tauragės Kultūros rūmuose vykstančiame rudens forume ragino aktyvus ir iniciatyvus Tauragės krašto jaunimas.

Tauragės mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) – vieno iš Lietuvos moksleivių sąjungos padalinių, vienijančių, stiprinančių Tauragės rajono mokyklų savivaldas, skatinančių aktyvumą ir dalyvavimą jų veiklose inicijuotų renginių, startavo jau  penktadienį. Forumo dalyvius pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Sara Aiškinytė. Palinkėta darnaus darbo, susiklausymo, naujų idėjų sugeneravimo ir smagaus laiko.

LMS Tauragės mokinių savivaldų informavimo centro savanoriai su nekantrumu laukė visų atvykstančių linksmai, darbingai ir prasmingai praleisti savaitgalį. Įvairiose veiklose kviečiama ne tik išgirsti naudingų teorinių žinių, bet ir tobulinti asmenines kompetencijas, taip dar sparčiau žengiant savo norimų pokyčių link.

Per 400 dalyvių,  į Tauragę sugūžėjusių iš įvairiausių Lietuvos kampelių, visą savaitgalį klausysis paskaitų, dalyvaus darbo grupėse ir socializacijose. Visi kartu kels savo asmenines kompetencijas, jog galėtų tapti tuo POKYČIU.

Tauragės rajono savivaldybės administracija
 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama