NAUJIENOS

Virtualus Andriaus Matulio susitikimas „Nardantis ir ne tik šuo!“

Kategorija:

Miestas:
Domina aktyvus laisvalaikis, kelionės, baidarės?  
 2020 m. balandžio 23 d. 19 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinys kviečia stebėti tiesioginę transliaciją Facebook renginyje Nardantis ir ne tik šuo!“. Andrius Matulis pasakos apie 700 kilometrų kelionę baidare gražiausiomis Lietuvos upėmis, apie pavojus, kovą su vėjais, šmaikščius žvejus, mažąją kompanionę Dori ir kilnų tikslą, kuris buvo įgyvendintas su kaupu!
Dalintis: https://www.facebook.com/events/1188573981506997/

Asmeninio iššūkio įgyvendinimas – baidare nuplaukti 700 kilometrų. Savąją iniciatyvą palaikyti kvietęs vaikinas geradarius ragino už kiekvieną jo nuplauktą atstumą skirti finansinę paramą: vienas kilometras – vienas euras.       

Paaukoti pinigai buvo skirti krepšinį žaidžiantiems vaikams, norėjusiems dalyvauti stovykloje, bet dėl šeimų nepritekliaus negalėjusiems be visuomenės pagalbos to padaryti. Kartu su juo visą atstumą įveikė ir jo augintinė Dori.
Detali informacija www.biblioteka.lt
 

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama