NAUJIENOS

Vasario 3–9 d. Fortūnos energetinis receptas

Kategorija:

Miestas:
Fortūna, kaip ir žmonės, kas rytą prabunda, keliasi, skuba pasisveikinti su visais Ja pačia besisveikinančiais, siunčia jiems fortūniškus sėkmės receptus, kurių ingredientai ne iš daržų ar fermų, o iš minčių, jausmų, dangaus platybių. Kartu su Fortūna šiai savaitei parinkome šį energetinį receptą.
 
 Kaip gimsta gyvenimo takai
 
Pirmiausia per tuščią lauką praeina Likimas.
Po to pramintu jo taku jau nužingsniuoja Žmogus.
Beeidamas jis ištrokšta.
Tuomet išsikasa šulinį.
Laukdamas, kol šulinys prisipildys vandens, jis pasistato namuką.
Netrukus takas į namuką atveda Moterį.
Paskui jiedu ilgai ir laimingai gyvena. Jeigu...


Jeigu prisimena, kas pirmas praėjo tuo taku.
 
Be Fortūnos palinkėjimo tai tik gražūs žodžiai, kuriuos tuojau pat galima ir užmiršti. O jei priimsite, pajausite  Fortūnos pasisveikinimą, tai skaitydami pasikrausite nauja gyvenimo energija, iškart  pasijusite turtingesni, laimingesni. Jums reikia prisiminti, kokias dovanas gavote iš Fortūnos dvynio – Likimo, prisiminti užgyventus turtus – draugus, artimuosius, pirmąją meilę, patirtas aistras. Argi tai ne turtas? Jo neįvertinę ir nejautėte Fortūnos dovanų, vargote tik su kasdienybės apnašomis.
Fortūna pataria mintimis pereiti  Likimo keliais ir praturtinti save visu tuo, ką turite, bet tarsi nematote, nejaučiate turį. Tai, kad dirbate, mokotės, kad turite stogą virš galvos, automobilį... Visi turtai pranyksta, jei jų nelieka minčių, jausmų orbitose. Žmogus gyvena be Fortūnos energijos, be Likimo globos.
Prisimink, su kokiomis dovanomis praėjo Likimas visu Tavo gyvenimo taku, naudokis visais tais turtais. Būk turtingas ir laimingas.
        
 Jeronimas Laucius,
rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama