NAUJIENOS

Vasario 17–23 d. Fortūnos energetinis receptas

Kategorija:

Miestas:
Primenu, kad Fortūna, kaip ir žmonės, kas rytą prabunda, keliasi, skuba pasisveikinti su visais Ja pačia besisveikinančiais, siunčia jiems fortūniškus sėkmės receptus, kurių ingredientai – ne iš daržų ar fermų, o iš minčių, jausmų, dangaus platybių.
Kadangi šią savaitę mėnulis iš delčios pereis į jaunaties fazę, tai Fortūna dalins savo dovanas tiems, kurie išbandys, kurie  mėgausis NAKTIES TERAPIJA.
 Naktis – energijos, sveikatos  šaltinis, dienos ligų slaugytoja ir gydytoja.
Naktį žmogus perduoda save pasąmonės autopilotui. Autopilotas jus „nuskraidins“ ten, kur buvo jūsų mintys prieš pat miegą. Vadinasi, keletas minučių pozityvaus nusistatymo jums dovanoja 8 valandų energetinę įkrovą.
Jeigu jūs paskutinę valandą (Aukso valandos principas) prieš miegą „nutolsite“ nuo dienos problemų, pasijusite einą ne miegoti, o į susitikimą su dangaus dovanomis, tai pabūsite sveikesni, energingesni, lyg naujai gimę (Restart principas).
Dosnioji Fortūna kviečia šią savaitę aktyviai stebėti savo Fortūniškus  gyvenimo pokyčius, o ryte prabudus nepamiršti pasveikinti prasidedančią dieną, kuri Jus pasveikins savo dovanomis.
 
P.S. Su norinčiais daugiau sužinoti apie Aukso valandos, Restart ir kitus energetinius principus esu visada pasiruošęs susitikti.
Susitikti galime ir Vilniaus knygų mugėje, kurioje mūsų leidykla dalyvauja.
 
Linkėdamas Fortūniškos sėkmės –

 
Jeronimas Laucius –
rašytojas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ (www.tryszvaigzdutes.lt) vadovas
 
px com nuotr.

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama