NAUJIENOS

Varnių regioniniame parke – Didžioji žemaičių talka

Kategorija:

Miestas:

Žemaitijos metams pažymėti (Seimas 2019-uosius yra paskelbęs Žemaitijos metais) Varnių regioninio parko direkcija rugpjūčio 24 d. 10 val. kviečia į Didžiąją žemaičių talką buvusioje žemaičių kunigaikščio Vykinto miesto vietoje, kuri yra šiame parke – Vembūtų kraštovaizdžio draustinyje, Vembūtų piliakalnio ir jo papilio teritorijoje.

Vembūtų piliakalnis su gyvenviete stūkso mažo upelio, vietinių vadinamo Geruliuku (Gemliuku), kairiajame krante. Nuo 2000 metų žvalgant teritoriją, 50 ha plote aplink piliakalnį pastebėta pakankamai gerai išlikusių buvusių įtvirtinimų ir kitos paskirties objektų liekanų.

Varnių regioninio parko direkcija ir Varnių seniūnija nuolat prižiūri ir tvarko šią teritoriją, organizuoja talkas.  Ši talka rengiama kartu su  Telšių r. savivaldybės administracija, Žemaičių kultūros draugija ir Varnių seniūnija.
 

Ryšių su visuomene skyrius


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama