NAUJIENOS

Užusalių medicinos punktas turi naujas patalpas

Kategorija:

Miestas:
Jonavos rajono Užusalių medicinos punktas perkeltas į naujas patalpas. Dabar viename pastate įkurdinta ir seniūnija, ir socialinės paslaugos, ir kultūros centras, ir medicinos punktas. Tai jau antras medicinos punktas, kurį Jonavos rajono savivaldybė perkėlė į seniūnijos pastatą. 

„Mintis, kad pagerinti sąlygas teikti kaime medicinos paslaugas, brendo jau kurį laiką, nes iki tol buvusios patalpos nebuvo pritaikytos neįgaliesiems antrajame aukšte ir reikalavo pokyčių. Dėka teigiamo Jonavos rajono vadovų požiūrio, supratimo, apie reikšmę sveikatos priežiūros paslaugų teikimą kaimo rajone, šiandien mes turime naujas patalpas gražiame seniūnijos pastate. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie prisidėjo – merui Mindaugui Sinkevičiui, vicemerui Eugenijui Sabučiui ir kitiems savivaldybės atstovams“, – naujų patalpų atidarymo ceremonijoje kalbėjo Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Asta Sivolovienė.

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo meras Mindaugas Sinkevičius, vicemeras Eugenijus Sabutis ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė.

MK inf.
Nuotraukos iš E. Sabučio jacebook paskyros
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama