NAUJIENOS

Užimtumo tarnybai nuo balandžio vadovaus naujas vadovas

Kategorija:

Miestas:

Užimtumo tarnybai nuo balandžio mėnesio pradės vadovauti Inga Balnanosienė, kuri šiuo metu eina Užimtumo tarnybos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorės pareigas. I. Balnanosienė naująja Užimtumo tarnybos direktore taps laimėjusi viešą konkursą.

Prieš užimdama vadovaujančias pareigas Vilniaus klientų aptarnavimo departamente, I. Balnonasienė buvo Kauno teritorinės darbo biržos Darbo išteklių skyriaus vadovė, įvairias pareigas šioje institucijoje užima nuo 2005 m. 

I. Balnonasienė Kauno technologijos universitete yra įgijusi Vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį, turi projektų valdymo patirties, laisvai kalba anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Iš viso jos tarnybos Lietuvos valstybei stažas yra daugiau nei 9 metai.

Prašymus dalyvauti konkurse Užimtumo tarnybos direktoriaus pareigoms užimti iš viso pateikė 10 pretendentų, 7 jų atvyko į vertinimą komisijoje.

Užimtumo tarnybos vadovas priimamas 5 metų kadencijai, I. Balnanosienės kadencija truks iki 2025 m. balandžio 7 d.

 

Primename, kad 2018 m. pabaigoje tuometinė Darbo birža buvo pertvarkyta į Užimtumo tarnybą, kurioje buvo sustiprintas klientų aptarnavimas, sumažėjo vadovaujančias ir administracines funkcijas atliekančių darbuotojų. 

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atliktame verslo priežiūros institucijų pažangumo vertinime Užimtumo tarnyba įvertinta už didžiausią pažangą per 2019 m. 

Įgyvendinant šiuos pokyčius lyderystė teko dabartinei Užimtumo tarnybos direktorei Ligitai Valalytei, kuri savo pareigas baigia eiti šių metų kovo 9 d. 

Pereinamuoju laikotarpiu, tai yra iki balandžio 7 d., Užimtumo tarnybos direktorių laikinai pavaduos Finansų, teisės ir pirkimų departamento direktorius Arūnas Marma. 
Aistė Bielinė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama