NAUJIENOS

Uostamiestyje įrengti specialūs laikini būstai namų netekusiems gyvūnams

Kategorija:

Miestas:

Gyvūnų globos organizacijos „Lesė“, „SOS gyvūnai“ ir „Būk mano draugas“ kartu su „Kika“ tinklu plečia vasarą pradėtą unikalų laikinų gyvūnų būstų projektą. Juo siekiama padėti šeimininkų neturintiems gyvūnams lengviau rasti namus. Per kelis mėnesius jau įrengti trys laikini būstai Kaune, Vilniuje bei naujausias – Klaipėdoje veikiančiose parduotuvėse, o naujus šeimininkus jau rado daugiau nei 60 globos netekusių augintinių.

 

„Šis jungtinis gyvūnų gerovės projektas išskirtinis tuo, kad kartu su gyvūnų globos organizacijomis rūpinamės, jog visi į laikinus būstus atkeliaujantys gyvūnai būtų sveiki, neturėtų parazitų, būtų paskiepyti ir registruoti – turėtų mikroschemą. Visi mūsų parduotuvėse įrengtuose laikinuose būstuose globojami gyvūnai yra draugiški ir pasiruošę keliauti į naujus namus“, – sako Loreta Kačanauskienė, kurios atstovaujamas parduotuvių tinklas „Kika“ gyvūnus priglobusiems šeimininkams dovanoja ženklias nuolaidas augintinių maistui ir būtiniems priežiūros reikmenims.

Pasak L. Kačanauskienės, projektas vykdomas itin atsakingai, siekiant išvengti neapgalvotų ir skubotų panorusiųjų globoti sprendimų. „Praėjus kuriam laikui po to, kai gyvūnas iškeliauja iš laikinųjų namų pas naujus šeimininkus, „Kika“ atstovai susisiekia su gyvūnus priglaudusiais žmonėmis, pasiteirauja, kaip sekėsi adaptacija, kaip gyvūnas ir pati šeima jaučiasi, ar nebuvo iškilę jokių problemų“, – sako „Kika“ tinklo atstovė.

„Esame labai patenkinti, nes šio projekto dėka, per tikrai trumpą laiką galėjome surasti naujus namus nemažam būriui beglobiukų. Nauda akivaizdi, nes per tą patį laikotarpį iš prieglaudos tiek daug gyvūnų naujų namų, deja, nesurado“, – sako organizacijos „Lesė“ Kauno skyriaus direktorė Eglė Baležentienė.

Laikini beglobių gyvūnų būstai įrengti Vilniuje, PC „Panorama“, Kaune, PC „Mega“, naujausi – Klaipėdoje, PC „Banginis“ veikiančiose „Kika“ parduotuvėse.

Kamilė Navardauskaitė

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama