NAUJIENOS

Tauragės miestas turi dar vieną ambasadorę

Kategorija:

Miestas:
Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Agnei Nainytei, gyvenančiai Roterdame, Olandijoje, suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą. Tai jau 16-oji ambasadorė, kuri garsins Tauragės vardą ir dalinsis savo patirtimi bei ryšiais, prisidėdama prie projektų, naudingų gimtajam miestui.
Tauragėje gimusi ir užaugusi Agnė Nainytė, baigė Versmės gimnaziją. Šiuo metu gyvena Olandijoje, Roterdamo mieste. Į savo gimtinę mergina grįžta bent kelis kartus per metus – aplankyti savo šeimą ir  draugus.
 Booking.com kompanijoje Amsterdame dirbanti Agnė yra atsakinga už procesų automatizavimą naudojant LEAN metodus. 2019 metais buvo išvykusi savanoriauti į Ugandos kaimelius, kur dirbo su moterų grupėmis, padėjo joms stiprinti turimą verslą bei padidinti pardavimus.
Laisvalaikiu mergina mėgsta sportuoti, ypač bėgioti, dalyvauti maratonuose.
„Noriu padėti Tauragės krašto bendruomenei susitirpinti verslo rinką,  pritraukti naujų investuotojų, verslo partnerių, kurie kurtų naujas darbo vietas. Mielai dirbčiau ir su jaunimu, kuriems patarčiau kaip įsilieti į darbo rinką“,- motyvuodama savo apsisprendimą tapti Tauragės rajono garbės ambasadore, teigė Agnė Nainytė.
Viena iš pirmųjų naujos ambasadorės idėjų bendrai veiklai – konsultacijos/mentorystė verslo įmonėms, norinčioms sumažinti savo kaštus ar pagerinti klientų pasitenkinimą taikant LEAN metodus.
 

Inesa Vaigauskienė
Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė

Tauragės rajono savivaldybės administracija

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Lietiniai su vištiena ir pievagrybiais

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama