NAUJIENOS

Tauragei skirta papildomai 750.000 Eur elektriniams autobusams įsigyti

Kategorija:

Miestas:

Tauragės transporto parką iki 2020 metų pavasario papildys nauji elektriniai autobusai. LR susisiekimo ministro įsakymu Tauragei papildomai skyrus 750.000 Eur finansavimą, mūsų mieste važinės ne 3 (kaip buvo planuota), bet 5 elektriniai autobusai.

Žaliausiu rajonu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione siekianti tapti Tauragė – pirmoji Lietuvos savivaldybė, su ES parama pirksianti elektrinius autobusus ir sparčiai žengianti žaliojo miesto vizijos link.

Šiuo metu jau gaminami 2 autobusai ne mažesni kaip 24 vietų ir 1 autobusas ne mažesnis nei 34 vietų. Tai bus ekologiški, patogūs ir patrauklūs elektriniai autobusai juo važiuojantiems miesto gyventojams ir svečiams. Juose bus įrengta neįgaliųjų vežimėliui skirta vieta, oro kondicionierius, vaizdo kameros ir moderni keleivių informacijos sistema.

Tauragės rajono savivaldybės administracija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama