NAUJIENOS

Tauragė stiprina bendradarbiavimą su Baltijos šalimis

Kategorija:

Miestas:
Birželio 12–13 dienomis Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas ir mero patarėjas Kasparas Bertašius dalyvavo Gdanske vykusiame Baltijos jūros strategijos 10-mečio forume. Vizito metu aptariami demografiniai pokyčiai, ekonomikos bei kiti su Baltijos jūros regiono ateitimi susiję klausimai.
Jubiliejinio, 10-ojo  forumo šūkis: sumažinti, perdirbti, permąstyti.
Pranešimus skaitantę įvairių šalių atstovai pabrėžė tai, kad šalys ir miestai Baltijos jūros regione, turi stengtis įdiegti žiedinės ekonomikos principus. Apžvelgta Baltijos jūros regiono ekonominė situacija. Kalbėta apie sėkmingai įgyvendinamus projektus, apie strateginius pokyčius valstybių narių nacionalinėje politikoje ir tvarumo kriterijų įdiegimą vykdant įvairius projektus ir kasdienius darbus savivaldybių lygmenyje.
Diskusijų metu akcentuotas Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų siekimas. Skatinama integruoti šiuos tikslus į nacionalines ir savivaldybių plėtros strategijas.
Netolimoje ateityje pasaulio ekonomika transformuosis labai stipriai, todėl turime keisti ir savo vartojimo įpročius, atliekų tvarkymo principus ir gamybos technologijas.
„Labai svarbu suprasti, kuria linkme juda Baltijos jūros regiono ir visos ES politika, tam, kad galėtume tinkamai nuspręsti mūsų rajono ir viso regiono plėtros kryptis, maksimaliai išnaudoti visas ES finansavimo galimybes ir tinkamai pasiruošti ateities iššūkiams", – pristatydamas  kraštą teigė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Inesa Vaigauskienė
Kultūros skyriaus vyr. specialistė
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

7 leciono (pamoka)Netikra savastis

Ko bijo Korona virusas?

Reklama