NAUJIENOS

Svetlana Radiul: dabar labai aiškiai žmogui parodoma, kad kiekvienas esame savo gyvenimo kūrėjas

Kategorija:

Miestas:
Kas šiuo metu vyksta pasaulyje ir ką žmonijai rodo plintantis koronavirusas, kalbamės su naujosios sąmonės transformacinių žaidimų, energetinių praktikų  meistre, kuočere, sukūrusia per dešimt saviugdos programų,  Svetlana Radiul.

Svetlana, apie koronavirusą, didelę pasaulio žmonių dalį įkalinusio baimėje ir panikoje, sklinda pačių įvairiausių versijų. Jūsų manymu, kas tai per sutvėrimas, tas koronavirusas?

Išties versijų yra daug ir kiekviena versija turi savo pagrindą, nes kiekvienas į virusą žiūri iš savo pozicijos. Kad virusas yra dirbtinis – akivaizdu. Tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia – mūsų suvokimas, kad tiek šis, tiek iki jo buvę ar būsimi virusai, nepaisant jų kilmės, yra esybės, turinčios savo  energetines vibraciją. Kiek virusas gyvens, priklauso nuo kiekvieno mūsų.

Noriu visus apraminti, kad planetą apėmusiai panikai nėra pagrindo. Kiekvienas savyje turime pakankami resursų, kad virusas mūsų nepaliestų.

Tai, kas šiuo metu vyksta mūsų planetoje, akivaizdžiai rodo, kas Žemė, palyginti su ankstesniais metais, yra visiškai kitose vibracijose. Jos žymiai aukštesnės. Palyginti su 1995 metais jos trigubai aukštesnės. O tai reiškia, kad  ir nuo mūsų energetinė vibracija turi kilti, bet vibracijų augimas priklauso nuo mūsų pačių. Kitaip tariant,  dabar labai aiškiai žmogui parodoma, kad kiekvienas esame savo gyvenimo kūrėjas.

Beje, kaip ir anksčiau...

Taip, tačiau šįkart žmonėms tai parodoma labai akivaizdžiai. Kiekvienas žmogus atsidūrė tam tikrame lūžio taške: arba išgyvens ir toliau gyvens sveikai, laimingai ir turtingai, arba išeis iš šio gyvenimo. Kito kelio nėra. Žemė negali išlaikyti tiek žmonių, kurių energetika labai žemų vibracijų.

Tačiau, Svetlana, o kaip žmogui susivokti, kad jo energetika yra žemų vibracijų? Juk ne vienas galvoja: aš toks geras, nieko nenuskriaudžiau, nieko neapgavau, tad niekaip negaliu būti tarp tų, kurių energetinė vibracija žema.

Būtina atkreipti dėmesį, kokiomis emocijomis gyvename. Kai žmogus pasiduoda giliam liūdesiui, jo energetinė vibracija svyruoja nuo 0,1 iki 2 Hz (hercų). Baimės emocija skleidžia nuo 0,2 iki 2,2 Hz, nuoskauda – nuo 0,6 iki 3,3 Hz, susierzinimas – nuo 0,9 iki 3,8 Hz, pasipiktinimas – nuo 0,6 iki 1,9 Hz, plykstelėjimas – 0,9 Hz, pykčio priepuoliai – 0,5 Hz, įtūžis – 1,4 Hz, puikybė – 0,8 Hz, išdidumas – 1,5 Hz, pranašumo demonstravimas – 1,9 Hz.
Sakysite, o koks šių vibracijų ir koronaviruso ryšis? Tiesioginis. Koronavirusas, kaip, beje, ir kiti virusai, yra žemų vibracijų esybė – nuo 5,5 iki 14,5 Hz. Esant aukštesnėms vibracijoms šis virusas neaktyvus, o pradedant 25,5 Hz – žūsta. Žmogui, kurio aukšta energetinė vibracija, virusas nepavojingas. Paprastai dvasingo žmogaus vibracijos yra gerokai aukštesnės, tik retsykiais jos gali kiek sumažėti. Energetines vibracijas gali pažeminti nuovargis, emocinis išsekimas, persišaldymas, chroniški susirgimai, nervinė įtampa ir panašiai.

Koronavirusas negali ilgai išgyventi atviroje gamtoje, nes vidutinės Žemės vibracijos šiuo metu yra 27,4 Hz. Žinoma, yra vietų, kur jos žemesnės. Tai natūralios ar dirbtinai sukurtos geopatogeninės zonos: ligoninės, kalėjimai, prekybos centrai, metro, visuomeninis elektrotransportas, kontoros, užeigos, kuriose prekiaujama alkoholiu. Ten energetinė vibracija žemesnė kaip 20 Hz. Taigi virusas pavojingas tada, kai žema energetinė vibracija.

Tai kaip paaukštinti tas savo vibracijas?

Būdų yra daug ir įvairių. Pradėkime nuo paprasčiausios – nuo mūsų emocijų. Puoselėkime savyje tas emocijas ir jausmus, kurie skleidžia aukštas vibracijas. Pavyzdžiui, dosnumo vibracija yra 95 Hz, paprasčiausios padėkos, kai pasakome tik žodelį ačiū, vibracija – 45 Hz, o nuoširdaus dėkingumo – 140 ir daugiau hercų. Kai mes pasijuntame vienyje su kitais žmonėmis ir aplinka, mūsų energetinė vibracija pakyla iki 144 ir daugiau hercų. Gailestingumo vibracija – nuo 150 Hz, tik nereikėtų gailestingumo painioti su gailesčiu, nes gailesčio vibracija vos 3 Hz.

O kaip su meile, kokią ji įtaka turi mūsų energetikai?

Vien suvokimas, kad meilė yra geras ir šviesus jausmas bei didelė jėga, žmogaus energetines vibracijas pakelia iki 50 Hz. Iš širdies generuojamos meilės vibracija – 150 ir daugiau hercų. Besąlyginė meilė žmogaus vibracijas padidina iki 205 ir daugiau hercų.  Meilė išties yra aukštų vibracijų jausmas.
Taigi jei žmogus sugeba savo vibracijas pakelti iki Žemės vibracijų, jis išgyvens visas pandemijas. Ir kelti savo vibracijas reikia pradėti ne šįvakar, ne ryto, o dabar, šią minutę, šią akimirką. Dėkokime, kad šviečia saulė, kad girdime paukščius, kad turime duonos, kad supa artimi žmonės. Pamąstykime ir pamatysime, kiek kam mes galime padėkoti.  O nuoširdus dėkingumas išaugina keleriopai didesnes energetines vibracijas nei skleidžia virusas.

O ką pasakytumėte žmogui, kuris dabar skaitydamas pareiškia: koks gali būti dėkingumas, jei aš bijau?

Bijok toliau arba pasižiūrėk, kas tą baimę sukelia. Dažniausiai žmonės bijo mirties. Ir aš pati prieš kelis dešimtmečius tokią baimę išgyvenau. Tačiau mes bijome ne dėl savęs, kad numirsime. Bijome dėl savo artimųjų – kaip jie be mūsų, taip užtvirtindami savo svarbumą.

Kita priežastis, sukelianti  mirties baimę, yra nežinia, kas mūsų laukia po mirties.
Aš esu įsitikinusi, kad po mirties pereiname į kitą būseną.  Gyvenimas Žemėje yra viena sielos vystymosi vietų. Mes į šią Žemę ateiname išmokti tam tikrų pamokų.

Sakote, kad viena mirties baimės priežasčių yra nežinomybė, kas laukia po mirties, o ar tai nerodo, kad žmogus apskritai turi ateities baimės polinkį?

Bijoti pokyčių yra prigimtinė baimė. Ir tai yra viena pamokų, kurią turime išmokti. Pokyčiai mūsų gyvenime vyko ir vyks. Juk net važiavimas į darbą kitu keliu yra pokytis.
Patarimas vienas – mažiau galvoti, kas bus rytoj, o daugiau galvoti, ką galima padaryti šią akimirką, šią akimirką užpildyti save džiaugsmu ir meile. Ir jei nejaučiate džiaugsmo, kalta ne žmona ar vyras, ne vaikai ar tėvai, ne kaimynai, ne valdžia, o tik pats.

Kartai žmogus iš tos baimės bando vaduotis ignoravimu – kaip sakė viena pažįstama, dėl manęs virusas neegzistuoja. Tačiau ar tai nėra atvirkščia baimės pusė?

Ignoruodamas žmogus  tik sureikšmina tą įvykį ar reiškinį. Pirmiausia reikia ramiai priimti, kad virusas, norime mes to ar ne, yra. Pats fakto priėmimas situaciją jau nunulina. O po to žmogus renkasi, kaip jam toliau elgtis – panikuoti, bijoti, ar pasidžiaugti, kad šią akimirką jis sveikas, kad nėra temperatūros, kitų viruso požymių ir už tai padėkoti.

Žmogus turi suvokti, kodėl jis turi taip, o ne kitaip elgtis. Juk visi galime kristi į panikos vibracijas, bet turime suprasti, kad savo panika tik auginame ir stipriname virusą, nes žemų vibracijų energija jį maitina. Ir kuo daugiau mes panikuosime, kuo daugiau apie virusą kalbėsime, tuo aktyviau jis gyvuos.  Suprantama, žmogui, dirbančiame gydymo įstaigoje, parduotuvėje yra sunku nepasiduoti tai panikos energijai, bet, jei norime sustabdyti virusą, turime sau pasakyti: stop. Ir pasižiūrėti, kas tuo metu dedasi mūsų viduje. Jei vienu metu pasaulis nustotų kalbėti apie virusą ir nebeliktų baimės, jis paprasčiausiai išnyktų.

Dėkoju už pokalbį. O kaip geriau suprasti save ir kaip pakelti energetines vibracijas, pasinaudojant transformaciniu žaidimu, pakalbėsime po kelių dienų.

Kalbino Karolina Baltmiškė

Transformacinio žaidimo SAKRALUMO KELIAS registracija:
https://docs.google.com/forms/d/19h8vMCAu9dob4yv0WScaw8MPlC7oSXx3sJ5384Xv_cw/edit  

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Reklama