NAUJIENOS

Švelnėjant karantinui knyga „Koplyčios paslaptis“ pristatoma atvirose Vilniaus erdvėse

Kategorija:

Miestas:
Jau savaitė, kai sušvelnintos karantino sąlygos leidžia kolekcininkams, tikriems istorijos mylėtojams, susitikti klube (tiesa, kol kas tik lauke). Jau šurmuliuoja šeštadienio sendaikčių turgus Ozo gatvėje prie koncertų salės „Compensa“. Patalpose veikia tik „Sendaikčių mugė“ Kalvarijų gatvėje. Rašytojas Kęstutis Girdzijauskas tęsia susitikimų su skaitytojais ciklą atvirose Vilniaus erdvėse.

Rytoj, gegužės 16 dieną, šeštadienį, prie viešbučio „Karolina“ (adresas Sausio 13-osios g. 2, Vilnius) esančioje aikštelėje, bus pristatoma Kęstučio Girdzijausko knyga „Koplyčios paslaptis“. Dalyvaus autorius, vyks diskusijos apie nuslėptus sostinės istorijos faktus, galima bus įsigyti knygą su autoriaus parašu.
Sekantis susitikimas su skaitytojais planuojamas gegužės 22 dieną, šeštadienį, „Sendaikčių mugės“  (adresas Kalvarijų g. 206, Vilnius) patalpose.
 Kęstutis Girdzijauskas: ateina laiko riba, kai neliks gyvųjų laikmečio liudytojų, visiems atrodys, kad to niekada nebuvo...
 
MK inf.
Erikos Čebatorienės nuotr.
 

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama