NAUJIENOS

Sveikos pirties paslaptys Pempininkų bibliotekoje

Kategorija:

Miestas:
Vėsiuoju sezonu pirties malonumai tampa populiaria pramoga. Dažnai girdime, kad naudotis pirtimi yra ne tik malonu, bet ir sveika. Bet ar visi žinome kaip tai daryti teisingai?  2019 m. gruodžio 3 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A) kviečia į paskaitą „Sveika pirtis“. Lektorius Darijus Rimdeika – pirtininkas, vanojimo čempionas ir teisėjas, „Profesionalių pirtininkų asociacijos“ narys, atskleis gero garo paslaptį, kalbės apie pirčių įvairovę, jų skirtumus, pirties procedūras ir jų poveikį sveikatai.
Darijus Rimdeika yra pirtininkas, „Profesionalių pirtininkų asociacijos“ narys, baigęs "Lietuviškos pirties akademiją", 2015 m. vanojimo čempionas Lietuvoje, 2016 m. vanojimo čempionato teisėjas. Aktyviai dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir užsienio pirties renginiuose. Pirtis jau seniai yra tapusi neatsiejama jo gyvenimo dalimi. Darijus domisi lietuviškos pirties istorija, tradicijomis, augalų gydomosiomis savybėmis. Taip pat veda edukacines, progines, klubines pirtis.

Maloniai laukiame!
https://www.facebook.com/events/1163351733864353/

Inesa Atkočaitienė
KMSVB Pempininkų padalinio bibliotekininkė

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama