NAUJIENOS

Susitikimas su Kelmės miesto seniūnu ir socialinės rūpybos skyriaus vedėja

Kategorija:

Miestas:

 

Kelmės „Kražantės“ pagrindinėje lapkričio 9 dieną ,projekto „Tapk“ programos „Tu ir aš kartu mes galia“, dalyviai susitiko  su miesto seniūnu Romu Atkočaičiu ir Kelmės rajono Socialinės paramos skyriaus vedėja Reda Každailiene. Jauniesiems savanoriams rūpėjo,, kuo jie gali prisidėti sprendžiant socialines, aplinkosaugos, kultūrines ir kt. problemas. Svečiai papasakojo kaip skirstomos lėšos socialiai remtiniems asmenims, kiek yra žmonių, kuriems reikalinga vienokia ar kitokia parama. Liūdna, kad Kelmės rajone daug yra vaikų su negalia. Mokiniai sužinojo, kad Kelmėje veikia keletas  grupių, kurios užsiima savanoriška veikla: „Šeimos centras“, Samariečių draugija, Caritas ir kt. organizacijos. Vykdoma įvairi veikla, lankomi vieniši seneliai, verdami pietūs, organizuojami renginiai, šventės.

Socialinės paramos skyriaus vedėja minėjo, jog Kelmės rajone yra 261 vienišas senelis, tik, deja, dauguma jų nenori įsileisti į savo namus nepažįstamų asmenų. Seneliai gauna pensijas, bet senelių namuose 80 proc. tų lėšų skiriama jų išlaikymui, o likusią dalį jie gali išleisti saviems asmeniniams poreikiams tenkinti.

Miesto seniūnas Romas Atkočaitis papasakojo apie Kelmės miesto tvarkymą tvarkomus plotus. Minėjo, jog yra per 25 kilometrus šaligatvių ir takų,  kuriuos reikia prižiūrėti, o kur dar lapų grėbimas, žolės pjovimas, šiukšlių išvežimas ir kiti darbai.... Seniūnas sakė, jog su mielu noru duos mums darbelio, tik tereikia ateiti ir jo paprašyti, sakė galėsime griebti lapus, ir taip padėti gražinti savo nors ir nedidelį miestą Kelmę. Tai tik padrąsino.

 

 Kornelija Vyšniauskaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Šventinės edukacinės programos vaikams

6 leciono (pamoka)Jonui Svilainiui – 100

Jonui Svilainiui – 100

Vasario 8 dieną Didžiosios Kovos apygardos „B“ rinktinės Dieduko, Žaibo ir Audros būrių partizaną, buvusį politinį kalinį ir aktyvų politinių kalinių sukilimo 1953 m. Vorkutos lageryje dalyvį Joną Svilainį (Liūtą)...

Reklama