NAUJIENOS

Šunų šeimininkai raginami labiau rūpintis miesto švara

Kategorija:

Miestas:
Iš Lietuvos traukiantis žiemai ir tirpstant sniegui, atsiveria ir kasmetinės problemos – šunų išmatomis „pažymėti“ skverai, parkai, gatvės ir miesto vejos. Nors Vilniaus mieste yra įrengtos 122 gyvūnų ekskrementų dėžutės, kiekvienoje seniūnijoje maždaug po 6, tačiau vis dar atsiranda gyvūnų augintojų, kurie piktybiškai nesirūpina savo pačių gyvenamąja aplinka ir nesurenka šunų paliktų „krūvelių“.

Vilniaus Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai pastebėjo, kad pastaraisiais metais situacija Vilniuje labai pagerėjo – gyvūnų augintojai vis dažniau linkę surinkti šunų ekskrementus ir mesti juos į specialiai tam skirtas dėžutes. Anot tvarką mieste prižiūrinčių pareigūnų, šeimininkai, kurie nesusirenka savo augintinių ekskrementų ne tik užteršia aplinką, bet ir negerbia kitų gyvūnų augintojų bei gyventojų, kurie rūpinasi miesto švara ir visuomet atsakingai sutvarko aplinką.  

Dėžes, skirtas šunų ekskrementams, prižiūri teritorijų sanitarinio valymo paslaugas tiekianti įmonė, kuri dėžes ištuština kiekvieną dieną. 

Siekdami paskatinti gyventojus būti pilietiškais ir labiau rūpintis savo aplinka, Vilniaus savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai atidžiau stebės gyvenamuosius Vilniaus rajonus ir drausmins neatsakingus gyvūnų augintojus. Nesilaikantys šunų vedžiojimo taisyklių ir nesurenkantys gyvūnų išmatų gyventojai, baudžiami nuo 29 iki 116 eurų dydžio baudomis. 

Nuotraukos - fotografo Sauliaus Žiūros.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama