NAUJIENOS

Šeštadienį panevėžiečius suburs mados, grožio ir skonių mugė - „Šopturgis“

Kategorija:

Miestas:
Šaltukui vis labiau spaudžiant, galvoje ima suktis mintys apie spintos atnaujinimą šiltesniais naujojo sezono drabužiais, prie jų derančiais aksesuarais ir grožio priemonėmis, patikimai saugančiomis odą nuo vėjo ir šalčio. Tuo pasirūpinti padės jau šį šeštadienį Panevėžio „Cido“ arenoje vyksianti nemokama mados, grožio ir skonių fiesta „Šopturgis“.
 Naujausios rudens - žiemos sezono kolekcijos
Žinomi Lietuvos mados kūrėjai, dizaineriai, menininkai ir aksesuarų gamintojai jau yra paruošę naujausias šaltojo sezono kolekcijas. Čia rasite madingiausiomis rudens spalvomis margintus gaminius, vintažiniais raštais ar gyvatės oda dekoruotus drabužius, papuošalus ir galanterijos gaminius, populiariausius šio sezono rankinių ir kepurių modelius, jaukius ir šiltus megztinius bei džemperius, darganotiems orams skirtus paltus, striukes ir lietpalčius. Tad čia ateiti ir pasižvalgyti bus tikrai verta.
Prekės visiems
Mugėje sau tinkančių ir patinkančių gaminių ras visos amžiaus kategorijos. Čia netrūks įvairių vaikiškų gaminių - nuo kūdikių aksesuarų, iki vaikų rūbų ir žaislų. Tiek jaunos merginos, tiek garbaus amžiaus ponios galės mėgautis kokybiškais grožio ir parfumerijos gaminiais bei originaliais drabužiais ir aksesuarais, o ieškančios kažko rudeniško namams - taip pat nenusivils, nes čia bus galima atrasti ir mielų interjero detalių.
Skonių įvairovė
„Šopturgis“ ypatingas tuo, kad jame lankytojai galės įsigyti ne tik įvairių mados ir grožio gaminių, bet ir susipažinti su naujais skoniais. Todėl čia rasite įvairių rūšių arbatos, kavos, saldumynų, riešutų, ekologiškų produktų ir kitų gardumynų, kurie neabejotinai praskaidrins niūrią rudens dieną. 
Nemokamas, vienos dienos renginys „Šopturgis“ vyks jau spalio 12 dieną, nuo 10 iki 16 valandos, Panevėžio „Cido“ arenoje. Čia lankytojų lauks grožis, mada ir skonis!


Inzi group, UAB 


 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama