NAUJIENOS

Savivaldybė su sodininkais aptarė sodų bendrijų klausimus

Kategorija:

Miestas:
Alytaus rajono savivaldybės vadovai dalyvavo rajono teritorijos sodininkų bendrijų seminare teisės klausimais, kuriame aptartas ne vienas sodininkams aktualus klausimas – vienas aktualiausių – bendrijų kelių ir gatvių perėmimas savivaldybės žinion.
Lietuvos sodininkų draugijos pirmininkas Romasis Vaitekūnas pristatė tvarką, kaip savivaldybė gali perimti sodininkų bendrijų kelius ir gatves. Ragino bendruomenes būti aktyviomis, kreiptis į savivaldybę, kviesti jos atstovus į susitikimus, bendradarbiauti ir sprendžiant klausimus rasti kompromisą.
Susitikime dalyvavęs Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas pažymėjo, kad ir iki šiol savivaldybė ir sodininkų bendrijos bendradarbiauja ir sprendžia aktualius klausimus – atliekų išvežimo, kelių priežiūros, eismo ir kitus.
Meras pažymėjo, kad kartu su sodininkais atlikta nemažai darbų, sutvarkyta kelių, savivaldybė skiria lėšų. Ateityje sodų  bendrijų klausimams spręsti savivaldybėje bus sudaryta darbo grupė.
Alytaus susivienijimo „Sodai“ pirmininkas Fabijonas Delinda ir sodininkai savivaldybės atstovams teikė klausimus dėl gyvūnų laikymo sodų teritorijoje, kelių, bendro naudojimo teritorijų, atliekų tvarkymo, diskutavo, ką daryti su apleistais ir netvarkomais sodų sklypais.  
Susitikime su sodininkais dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, Architekto skyriaus vyr. specialistė Giedrė Ilgūnaitė.


Alytaus rajono savivaldybės informacija
 
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama