NAUJIENOS

Programos ,,Tu ir aš - kartu mes galia“ baigiamoji konferencija

Kategorija:

Miestas:

 

Savanoriaudami pradedame save matyti ne kaip visatos centrą, bet kaip sudedamąją dalelę. Gyvename pereinamuoju laikotarpiu, kai viskas keičiasi. Labai greitai peršokome nuo vienos sistemos prie kitos. Ilgai buvome izoliuoti nuo gerovės. Dabar labai norime tiesiog turėti. Bet turto turėjimas yra prasmingas tik kai užsiimi pagalba kitiems. Jei duodi, daug daugiau gauni. Ir kuo daugiau duodi, tuo daugiau gauni. Tai neįtikėtina, bet tai dėsnis.

2011 – 2012 mokslo metais Telšių apskrities mokyklose įgyvendinta Europos Socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamo projekto TAPK programa „Tu ir aš - kartu mes galia“, skirta skatinti moksleivius savanoriškai veiklai.

Gegužės 24 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos projekto ,,Tu ir aš - kartu mes galia“ aktyviausi savanoriai: 7 kl. Viktorija Rimkutė, Samanta Uikytė, Liveta Skirzgilaitė, Monika Sakalauskaitė, 8 kl. Martynas Klemenis, Živilė Mingėlaitė, Reda Stankutė, Nemira Juodeikytė, Modesta Sukurytė, 9kl. Ingrida Jazbutytė, Samanta Žukauskaitė dalyvavo baigiamojoje projekto konferencijoje Mažeikių kultūros centro salėje. Renginį vedė Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos 11 klasės savanorės Kornelija Juodeikytė ir Emilija Muravjovaitė.

Čia susirinko visi Telšių apskrities projekto dalyviai: 6 Mažeikių, 5 Telšių, 4 Plungės rajonų mokyklų mosleiviai. Konferencijos metu buvo apibendrinta projekto eiga, pasidžiaugta nuveiktais darbais. Programos „Tu ir aš - kartu mes galia“ vykdymą Telšių apskrityje apžvelgė programos vadovė Genovaitė Paulikaitė, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos direktorė Rima Širvinskienė pasidžiaugė puikiai pasisekusiu projektu. Konferencijoje dalyvavo ir žodį tarė savivaldybių atstovai. Jie pasveikino savo rajono mokyklas su sėkmingu projekto įgyvendinimu, reiškė viltį, kad šiuo projektu nesibaigs moksleivių savanoriavimas. Po savivaldybių atstovų žodžių buvo apdovanoti padėkos raštais Telšių apskrities mokyklų pedagogai, padėję mokiniams žingsniuoti savanorystės link. Viena iš apdovanotųjų buvo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Mažeikaitė, kuri ne tik mokinius skatino savanoriškai veiklai, bet ir pati mielai ėmėsi šios veiklos. Konferencijoje tikrai netrūko nei sveikinimų, nei apdovanojimų. Visi programos „Tu ir aš - kartu mes galia“ dalyviai gavo specialius pažymėjimus, patvirtinančius, jog mokiniai be atlygio dalyvavo savanoriškoje veikloje bei atminimo rašiklius. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokytojos Natalija Burbienė ir Rūta Simutienė už pagalbą savanoriams, veiklos režisavimą taip pat pagerbtos padėkos raštais.

Kiek vėliau prasidėjo linksmoji konferencijos dalis. Kiekvienas projekto dalyvis turėjo pristatyti savo meninę veiklos ataskaitą. Koncertų salės scenoje dainomis, šokiais, filmais, pasakojimais savanoriai pasakojo apie nuveiktus darbus.

Konferencijos pabaigoje džiaugiamės, jog šiuos mokslo metus praleidome turiningai ir įdomiai, galėjome padėti kitiems ir taip jaustis reikalingi. Dėkojame projekto vadovėms Genovaitei Paulikaitei ir Svetlanai Radiul. Tikimės, jog ir kitais metais mūsų mokykloje liks savanorių grupelė.

 

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos programos aktyvas


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama