NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Premjeras: Vyriausybė niekada netoleruos tautinės ar religinės nesantaikos apraiškų

Kategorija:

Miestas:

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo  iškilmingoje Holokausto aukų pagerbimo ceremonijoje Vilniuje Rūdninkų aikštėje.

„Minėdami Vilniaus geto likvidavimo 1943 metų rugsėjo metais metines, prisimename visus Lietuvos ir ne tik Lietuvos žydus, kurie be jokio pagrindo ir priežasties buvo nužudyti Antrojo Pasaulinio karo metais ir prieš jį. Nužudyti niekuo dėti vaikai ir seneliai, sunaikinti Lietuvą kaip savo tėvynę mylėję ir joje kūrę intelektualai. Noriu Jus užtikrinti, kad modernioje demokratinėje Lietuvoje Vyriausybė ir kitos valdžios institucijos niekada netoleruos bandymų sėti tautinę ar religinę nesantaiką. Užkirsime visus kelius net ir pačioms mažiausioms antisemitizmo apraiškoms“, – sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad šiandien, nužudyti žydai prisimenami ne tik čia. Visoje Lietuvoje vyksta atminties kelio renginiai. Šiandien šioje aikštėje ir Paneriuose vykstančiuose minėjimuose dalyvauja ir virš 600 atstovų, mokytojų ir mokinių, iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų mokyklose įsteigtų Tolerancijos ugdymo centrų.

S.Skvernelis padėkojo mokytojams už nuoširdų darbą ugdant jaunąją kartą ir formuojant jos brandžią istorinę-pilietinę savimonę.

Ministras Pirmininkas išreiškė įsitikinimą, kad mes, lietuviai ir žydai, padarysime viską, saugodami ir skleisdami, bendrąsias žmonijos vertybes, puoselėdami žydų paveldą ir ugdydami jaunąją kartą humanizmo dvasia.


Mano vyriausybė


20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama