NAUJIENOS

Premium maršrutas kanojomis po Platelių ežerą

Kategorija:

Miestas:
Atraskite nepakartojamą didžiausio ir giliausio Žemaitijos ežero, kuris išsiskiria įspūdingomis gamtos, kultūrinėmis ir kraštovaizdžio vertybėmis, grožį. Padėsime Jums susipažinti su šiais krištolo skaidrumo vandenimis, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti ir pasimėgauti nuostabiais reginiais – visa tai mes vadiname „Wet Wet Experience“ – nuotaikingų laisvalaikio patirčių ir gurmaniškos iškylos deriniu.
Krištolo skaidrumo maršrutas leis pamatyti puikiai pažįstamą Platelių ežero salyną, bet unikaliu, smagiu ir įsimintinu būdu. Žinome kaip sukurti tinkamą aplinką nepamirštamiems nuotykiams, mėgaujantis lėtai ir neskubant.
 Informacija:
  • Dienos maršrutas - 8+ valandos;
  • Kalbos: anglų, lietuvių, rusų;
  • Maršruto distancija - 9 km (su sustojimais);
  • Sudėtingumas - lengvas (tinka pradedantiems);
  • Irklavimo iš stovyklavimo patirtis - nebūtina.
Mes parūpinsime:
Rankų darbo kedro kanoja, rankų darbo medinis irklas, PFD - palaikymo liemenė, hermetinis maišas daiktams sudėti, dvi kėdės, iškylos krepšelis pilnas skanėstų. Transportavimas ir gido paslaugos.
Papildoma informacija:

Ką reikėtų pasiimti: kremą nuo saulės, akinius, skrybėlę, maudymosi kostiumą, butelį vandens, neperšlampamą striukę ir drabužių persirengti.
Apranga irkluojant – svarbu. Kai oras ir vanduo šilti, apsirenkite taip, lyg keliautumėte į paplūdimį. Svarbu nepamiršti nuo saulės saugančios atributikos ir pasirūpinti, kad kūnas išliktų gaivus.
Grupės dydis ir sąlygos:
Gali dalyvauti nuo 2 iki 10 žmonių. Amžius – nuo 16 metų. Būtina mokėti plaukti. Prašytume nesivežti alkoholinių gėrimų.
Kaina: nuo 64 Eur/asm.
Smulkesnė informacija tel.: +37066238238

El. paštas: orders@wetweim.com
www.wetweim.com
 
Pasigrožėti galima video medžiagoje: https://www.youtube.com/watch?v=h0G-wKJEQ3k&t=22s
 
Plungės turizmo informacijos centras
 
 

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama