NAUJIENOS
Tauragė žalumu lenkia ir kurortus

Paskutinis susitikimas

Kategorija:

Miestas:

 

Gegužės 15 dieną Tauragės kultūros rūmuose įvyko programos „Tu ir aš – kartu mes galia“, skirtos savanoriškai veiklai, baigiamoji konferencija. Programa buvo vykdoma 2011 – 2012 m. Konferencijoje visi Tauragės apskrities savanoriai, tarp jų ir mūsų gimnazistai, susirinko aptarti ir kitiems pristatyti savo nuveiktus darbus.

Konferencija prasidėjo programos vadovės Genovaitės Paulikaitės, savivaldybių atstovų sveikinimais. Po jų vyko mokyklų pasirodymai. Pirmieji į sceną žengėme mes, „Versmės“ gimnazistai. Turėjome paruošę skaidres su nuotraukomis, iliustruojančiomis svarbiausius mūsų nuveiktus darbus – tęsėme draugystę su Tauragės vaikų namų „Šaltinėlis“ auklėtiniais, dalyvavome akcijose „Tūkstantis gervelių“ bei „Užteks tylėti“ ir kt. Kiekviena mokykla turėjo pristatyti ir meninį pasirodymą, tad mes kartu su vaikų globos namų auklėtiniais parodėme pačių sukurtą šokį. Buvome šiltai sutikti.

Kiekviena mokykla gavo dalyvavimą projekte patvirtinančius diplomus bei atminimo rašiklius. Žinoma, nelikome ir be kitų apdovanojimų. Vieni pelnė ekskursiją į sostinę, kiti galimybę apsilankyti „Taurų“ nuotykių parke, o mes esame labai laimingi gavę progą apsilankyti Tauragės „Bangos“ baseine ir pirtyse. Beje, konferencijos metu buvo vedama Tauragės „Rotary“ klubo viktorina, kurioje mūsų gimnazistai parodė puikias žinias apie savo krašto istoriją ir pelnė prizus. Mūsų mokytojos Vilma Vaičekauskienė bei Margita Bertulienė už pagalbą savanoriams, veiklos koordinavimą taip pat neliko be diplomų bei apdovanojimų.

Konferenciją baigėme savanorystės himnu. Džiaugiamės, jog šiuos mokslo metus praleidome turiningai ir įdomiai, galėjome padėti kitiems ir taip jaustis reikalingi. Dėkojame projekto vadovėms Genovaitei Paulikaitei ir Svetlanai Radiul, „Versmės“ gimnazijos vadovybei bei mūsų mokytojoms Vilmai Vaičekauskienei bei Margitai Bertulienei. Tikimės, jog ir kitais metais mūsų mokykloje liks savanorių grupelė.

Eglė Užkuraitė, IV s1 klasės gimnazistė


Reklama