NAUJIENOS

Paskelbti nominacijų „Metų socialinis darbuotojas“ ir „Metų socialinis partneris“ nugalėtojai

Kategorija:

Miestas:

Tradiciškai Socialinių darbuotojų dienos išvakarėse Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu paskelbtas 2019 metų socialinis parneris ir socialinis darbuotojas.

Pasak Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjo Alvido Šimelionio, „Metų socialinis partneris“ renkamas nuo 2005-ųjų. Tai savo veikla, dalyvavimu projektuose ar iniciatyvose išsiskirianti įstaiga, pasiekusi žymių pasiekimų. Nominacija „Metų socialinis partneris 2019“ apdovanotas Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Šilutės skyrius. Apdovanojimas įteiktas Šilutės skyriaus vedėjai Ingai Girdenienei. Ši įstaiga per einamuosius metus pakeitė savo pavadinimą, statusą, vadovą ir požiūrį į Savivaldybę, seniūnijas bei ten esančias problemas. Su šia institucija 6 savivaldybės, tarp jų ir Šilutės rajono savivaldybė, dalyvauja pilotiniame projekte „Užimtumo didinimo programos modelio įgyvendinimas“.

Nuo 2010 metų Šilutės rajono savivaldybė renka metų socialinį darbuotoją, žmogų, ne tik gerai atliekantį savo darbines funkcijas, bet ir įgyvendinantį įvairius projektus, nebijantį inovacijų, siekiantį vykdomoje veikloje aukščiausių rezultatų. Šiemet nominacijos „Metų socialinis darbuotojas“ nugalėtoja paskelbta Šilutės senelių globos namų direktorė Evelina Balandė. Šiųmetė nugalėtoja išrinkta iš 153 Šilutės rajono socialinėse įstaigose dirbančių darbuotojų. Ji inicijavo ir koordinavo Jaunimo reikalų departamento projektą, kuris įstaigai suteikė galimybę vienai pirmųjų Lietuvoje tapti akredituota įstaiga, galinčia priimti jaunimo savanorius. Tokie savanoriai teikia pagalbą įstaigoje, o už tai pastariesiems stojant į aukštąsias mokyklas suteikiamas papildomas balas. Šiemet tokia galimybe pasinaudojo 5 Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai.

Komunikacijos skyrius


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama