NAUJIENOS

Pasirašyta sutartis dėl šviesoforo įrengimo prie didžiojo turgaus

Kategorija:

Miestas:
Rugpjūčio 16 d. Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis dėl kapitalinio remonto darbų ir šviesoforo įrengimo Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžoje (prie didžiojo turgaus). Sutartis pasirašyta su UAB „Fima“. Darbams atlikti bus skirta 122 265,76 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, 39 875,73 Eur – iš  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos.
 
Atsižvelgiant į eismo saugumo grėsmes, technines galimybes ir homogeniškumo mieste principus, šioje sankryžoje, kaip ir rekomenduota, bus įrengta ne žiedinė, bet keturšalė šviesoforu reguliuojama sankryža.
 
Pasirašytoje sutartyje numatyta valstybinės reikšmės magistralinio kelio atkarpoje prie didžiojo turgaus atlikti čia esančios sankryžos su Tauragės miesto Bernotiškės ir Veterinarijos gatvėmis kapitalinį remontą bei įdiegti visas būtiniausias saugaus eismo priemones (kelio ženklų, bordiūrų, stotelių, rėminių konstrukcijų įrengimas ir kt.)
 
Darbus planuojama atlikti per 6 mėnesius nuo sutarties pasirašymo datos.
 
Tikimasi, kad atlikus visus valstybinės reikšmės magistralinio kelio A12 153,6 km esančios sankryžos su Tauragės miesto Bernotiškės ir Veterinarijos gatvėmis šviesoforo įrengimo darbus, bus išspręstos eismo saugumo problemos, užtikrintas saugesnis išvažiavimas iš šalutinės gatvės, nesusikertant su transporto priemonėmis, važiuojančiomis pagrindiniu keliu, o pėstiesiems bus lengviau kirsti itin judrią gatvę.


Inesa Vaigauskienė Kultūros skyriaus vyr. specialistė
 

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama