NAUJIENOS

Panevėžio jaunimas išsiaiškino stipriausius boulingo

Kategorija:

Miestas:
Spalio 25-osios vakarą boulingo ir biliardo klube „Alex Club“ organizuotas dar vienas Panevėžio miesto savivaldybės mobilaus darbo su jaunimu renginys – boulingo kovos. Dalyvavo 17 komandų.
„Susidomėjimas buvo labai didelis. Organizatoriai, Savivaldybės jaunimo reikalų taryba ir Panevėžio krašto skautai, džiaugiasi, jog viskas praėjo puikiai – susirinkusiesiems netrūko veiklos, visi aktyviai bendravo, pasisėmė drąsos ir gerų emocijų“, - sako Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ prezidentė Gabrielė Kučytė.
Tarp 17 komandų stipriausiai pasirodė  ,,Mercedes-Benz Panevėžys“, užėmusi pirmąją vietą su 549 taškais. Antra buvo Liekupio bendruomenė (518), treti – Panevėžio skautai ,,Pupsikiukai“ (470). Laimėtojai apdovanoti statulėlėmis ir šakočiais.
„Mobilaus darbo iniciatyva yra tęstinė, tad veiklos vyks šiais ir kitais metais. Tikimės pritraukti kuo daugiau smalsių, drąsių žmonių, suteikti galimybę pramogauti bei bendrauti. Juk Panevėžys – jaunimo miestas, o jauni žmonės yra mūsų ateitis“, - teigia G. Kučytė.
Iki metų pabaigos planuojama organizuoti dar 2 jaunimo renginius.


Asta Sarapienė
Panevėžio miesto savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyriaus vyr. komunikacijos specialistė

 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama