NAUJIENOS

Nidiškiai aukomis padeda kurtis šv.Pranciškaus onkologijos centrui

Kategorija:

Miestas:

 

Simboliška, kad Nidos vidurinės mokyklos programos „Tu ir aš – kartu mes galia“ paramos šv. Pranciškaus onkologijos centrui buvo rengiamas Motinos dieną.

Lietuvoje vien krūties vėžiu serga apie 10 tūkstančių moterų. Kasmet šis susirgimas diagnozuojamas 1300 moterų. Spėjama, kad mažiausiai 5 -6  tūkstančiai moterų šia liga serga to nežinodamos. Nuo gimdos vėžio kas savaitę miršta penkios moterys. Taip jau atsitinka, kad mamos, besirūpindamos savo vaikais, neretai užmiršta save.

Motinos dienai skirtas koncertas ir labdaros akcija vyko Nidos „Agilos“ kultūros centre. Nors  nidiškių buvo laukiama po šv.Mišių, bet atlikėjai ir programos dalyviai rinkosi visa valanda anksčiau. Prie įėjimo į centrą savanoriai rinko aukas šv.Pranciškaus onkologijos centrui paremti. Pirkdami simbolines plytas, nidiškai dėjo ir savo plytas į tvirtą psichosocialinės paramos centro mūrą, nes niekas nesame tikri, kada ši liga gali aplankyti mus pačius, mūsų artimus žmones ir galbūt tas centras bus svarbiausias, atgaunant tikėjimą, kad tu gali išgyventi ir tą išbandymą.

Apie paramą vienas kitam, gerumą ir tarpusavio supratimą kalbėjo Neringos meras Antanas Vinkus. Savo eiles skaitė brolis Bernardas. Dainas ir posmus dovanojo Nidos jaunimas.

Nidiškiai liko sužavėti į svečius atvykusių Kretingos meno mokyklos stygininkų dovanotu koncertu. Atsisveikindamas Neringos meras pakvietė kretingiškius nepamiršti Neringos ir atvykti čia pakoncertuoti kitose Neringai svarbiose šventėse. Galbūt ir į sezono atidarymą.

„Nuoširdžiai dėkojame nidiškiams už pagalbą. Džiaugiuosi, kad nidiškiai pasisiūlė mums padėti ir toliau, per šventes Neringos svečiams siūlydami įsigyti simbolinę plytą“, - po koncerto džiaugėsi šv.Pranciškaus onkologijos centro direktorė Aldona Kerpytė.

Genovaitė Paulikaitė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė








Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama