NAUJIENOS

Monumentaliosios tapybos lobių paieška Klaipėdoje - II ekskursija

Kategorija:

Miestas:
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius tęsia ekskursijų ciklą „Monumentalioji tapyba architektūros labirintuose: praeitis ir dabartis“ ir  rugsėjo 28 d. 11 val. klaipėdiečius kviečia į antrąją ekskursiją – susipažinti su tapytojų Juozo Vosyliaus ir Angelinos Banytės  monumentaliosios tapybos kūriniais Laikrodžių muziejaus kiemelyje (sgrafitas „Laikas ir Klaipėda“, bendraautorius –muziejaus direktorius, dizaineris  Romualdas Martinkus) ir Klaipėdos universitete (A. Banytės sieninės tapybos kompozicija „Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos didieji“  ir J. Vosyliaus „Švyturio statyba“ KU Senato posėdžių salėje).
Taip pat aplankysime brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų neofreską „Mergaitė“ (Šaulių gatvė), Artūro Nikitino „Mėmelio panoraminį piešinį“ (Malūnininkų g.13) ir ekskursiją užbaigsime prie Tado Vincaičio – Plūgo neofreskos „Seserys“ (Gulbių gatvė).
 
Ekskursija nemokama. Trukmė – 3 val.
Renkamės prie Laikrodžių muziejaus, Liepų g. 12.
Ekskursijos vadovas – architektas Vladas Balsys.
Numatyti susitikimai su kūrinių autoriais ir sumanytojais.
 
Nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Klaipėdiečiai žino, koks nenuspėjamas gali būti mūsų oras, tad būkite pasiruošę viskam ir būtinai ateikite.
https://www.facebook.com/events/399105657432426/
 

Projekto vadovė
Birutė Skaisgirienė

 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama