NAUJIENOS

Mokytojai senjorai paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną

Kategorija:

Miestas:

Spalio 8 dieną į Tauragės moksleivių kūrybos centrą paminėti Tarptautinę mokytojų dieną rinkosi rajono mokytojai senjorai. 
Šios prasmingos šventės proga mokytojams senjorams už atliktus didžius ir prasmingus darbus dėkojo ir nuoširdžiausius sveikinimus skyrė Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, Seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja Sandra Triukaitė-Valinčienė, kiti  šventėje dalyvavę svečiai.

Mero pavaduotoja Virginija Eičienė mokytojams senjorams taip pat įteikė Savivaldybės mero Dovydo Kaminsko dovaną – išvyką į Sakartvelo nacionalinio baleto Suckichvili pristatymą.

Šventės dalyviams originalias dainas dovanojo Skaudvilės kultūros namų dainuojamosios poezijos duetas Rasa Bartkuvienė ir Artūras Maurius.

Pasak gausiai šventėje dalyvavusių Tauragės mokytojų senjorų, padėkos ir sveikinimai, pagarba ir dėmesys, kuriais jie buvo apgaubti šventės metu, leidžia pajusti Mokytojo profesijos svarbą ir Mokytojo darbo prasmę.


Tauragės rajono savivaldybės administracija

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama