NAUJIENOS

Ministras A. Monkevičius inicijuoja susitikimą dėl smurto ir patyčių prevencijos stiprinimo mokyklose

Kategorija:

Miestas:

 Spalio 10 d. 9 val. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius ministerijoje inicijuoja susitikimą, kuriame bus tariamasi, kaip sutelktomis institucijų, suinteresuotų šalių pastangomis būtų galima labiau apsaugoti vaikus mokyklose ir jų prieigose, stiprinti smurto ir patyčių prevenciją.

Neseni smurto įvykiai prieš mokinius Klaipėdoje, kituose miestuose kelia nerimą ir telkia ieškoti sprendimų, bendrų priemonių, stiprinant bendradarbiavimą tarp mokyklos, policijos, savivaldybių, tėvų ir kt.

Pasak ministro A. Monkevičiaus, niekas iš mokyklos bendruomenės – nei mokytojai, nei tėvai, o svarbiausia – vaikai, neturi jausti baimės mokykloje, neturi būti skriaudžiami ar kitaip žeminami ir gąsdinami. Kartu reikia padėti ir tiems vaikams, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių atsidūrė netinkamoje gyvenimo pusėje.

Į susitikimą pakviesti Vidaus reikalų ministerijos, Policijos departamento, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Nacionalinės švietimo agentūros, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos, Lietuvos pedagoginių psichologinių tarnybų vadovų asociacijos, Lietuvos moksleivių sąjungos, Lietuvos tėvų forumo atstovai, vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys ir kt.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos

Komunikacijos skyrius


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama