NAUJIENOS

Mes jau ieškome namučių

Kategorija:

Mes į šį pasaulį atkeliavome gegužės 17 vakarą. Atkeliavome septyniese: du broliukai ir penkios sesutės, bet mes visi esame labai draugiški, mieli ir gražūs. Gryna mamytė. Tad užaugę būsime beveik tikri taksiukai. Nors mes esame kiek išdykę, bet, patikėkite, savo šeimininką mes sugebėsime mylėti. Žinoma, mes nesame tikri kiemo gyventojai. Neturime šiltų kailinukų, tad atšalus orams, mes galime sušalti ir susirgti. Todėl tikimės, kad šeimininkai ras mums kamputį savo namuose. Mes nesame reiklūs. Pasitenkiname ir mažiuku kampeliu. Na, jei šeimininkai neprieštarauja, mes mėgstame įsiropšti ir į lovą, bet viskas priklauso nuo šeimininkų,kuriuos mes visada mylėsime.
Kadangi esame mišrūniukai, mes nesame prekė, bet mes esame dovana. Dovana tiems, kas nori turėti ištikimą ir mielą draugą.
Jei kam reikalinga dovanėlė, skambinkite 8 688 29679.

 


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Idealistoj neniam maljuniĝas100 metų Pakaunėje

100 metų Pakaunėje

Pirmoji šiais metais Kauno rajone 100 metų jubiliejų švenčia Marijona Juočienė. Nuo gimimo Kauno rajone gyvenanti moteris jau daugiau kaip 60 metų dienas leidžia miškų apsuptame Garanciškės kaime, Garliavos...

Reklama