NAUJIENOS

Lietuvos nepriklausomybės 30-metį mini Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija

Kategorija:

Miestas:
Kovo 10 dieną Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijoje buvo minima Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šiemet ypatinga – 30-toji. Nuskambėjus skambučiui į pirmąją pamoką nei mokiniai, nei mokytojai neskubėjo į kabinetus – sustojo vienas šalia kito ir sugiedojo ,,Tautišką giesmę“. Neįprastai pradėta diena sujungė visų širdis į vieną bendrą meilę Tėvynei.
 
Pasibaigus pamokoms progimnazijos bendruomenė sugužėjo į aktų salę, kur vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas koncertas ,,Sudainuokime Lietuvą!”. ,,Dainavo Lietuvą“ visi: mokiniai, mamos ir mokytojos. Nuostabu, kad  šių dienų bėgime iniciatyvios mamos ir mokytojos atrado laiko susiburti į ansamblį.
 
Tokios šventės simbolizuoja Lietuvos stiprybę ir dvasią, todėl švęsdami Laisvę išreiškiame didžiulį dėkingumą. Gražiausia padėka – mūsų bendrystė, kai stovime vienas šalia kito, lietuvis prie lietuvio, pridėję ranką prie širdies giedame ,,Tautišką giesmę“, susibūrę į bendrą chorą dainuojame visi kartu gražiausias dainas ir tikime Lietuva, tikime Lietuvos ateitimi. O geriausias įrodymas, kad Lietuvos ateitis – mūsų vaikų rankose, tai 5d klasės mokinio Vytauto Kubiliaus žygdarbis. Po audros, sekmadienį, vedžiodamas šuniuką, šalia Progimnazijos jis rado ant žemės numestą Lietuvos vėliavą ir neliko abejingas, parsinešė vėliavą namo, o kitą dieną atnešė į mokyklą. Progimnazijos direktorė už pilietiškumą ir pagarbą Lietuvos valstybės simboliui padėkojo Vytautui įteikdama Padėkos raštą ir Trispalvę.
 
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis bus įprasmintas ir mokinių bei mokytojų žygiu ,,Už Laisvę!“, kuris organizuojamas ketvirtadienį Smiltynėje. Pajūriu nešime Lietuvos Trispalvę ir vėl ,,dainuosime Lietuvą“.
 
Progimnazijos inf.

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama