NAUJIENOS

Kuršėnų meno mokykla pradėjo naująjį sezoną

Kategorija:

Miestas:
„Rasa ir voratinkliais pasidabinusi pieva dvelkia ramybe ir primena – kad baigėsi vasara…bet rudenį juk mes susitinkame vėl ir vėl…ir tai nuostabu!“ — šiais žodžiais 54-tąjį rugsėjį pasitiko Kuršėnų meno mokyklos bendruomenė.
Mokyklos kieme susirinko gausus būrys svečių, ugdytinių ir jų tėvelių, mokytojų. Rankose laikomi kardeliai bylojo, kad mokinių ir mokytojų draugystė tęsis, kad pasiilgta vieni kitų…
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Vaitekūnienė pasveikino visus su mokslo ir žinių švente, palinkėjo naujų iniciatyvų, kūrybiškumo, stropumo, naujų laimėjimų, pasidžiaugė praėjusių metų laimėjimais, vykusiais renginiais.
Šventėje bendruomenei pristatytas naujas mokyklos direktorius Ramūnas Snarskis, kuriam Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras palinkėjo bent dešimtmetį dirbti šiame kolektyve, palinkėjo sėkmės mokytojams, sakė, kad jų vaikai yra patikimose profesionalių mokytojų rankose.
Šventėje kalbėjo Lietuvos Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos R. Baškienės padėjėjos J. Šakočiuvienė ir A. Grakauskienė bei kt. svečiai.
Linkėjimus palydėjo ugdytinių muzikiniai sveikinimai, kuriuos paruošė mokytojai: H. Mockienė, L. Jaroševienė, E. Jankauskas, E. Aušbikavičius, I. Dešriuvienė, koncertmeisterės D. Streckienė ir V. Raustytė ir jų ugdytiniai. Mokslo pirmūnams padėkas įteikė mokyklos direktorius, nauji pirmokėliai supažindinti su savo specialybių mokytojais. Šventę apvainikavo susitikimai su savo mokytojais….


Pagal pateiktą medžiagą
parengė Zigmas Ripinskis 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama