NAUJIENOS

Kovo 23–29 d. energijų horoskopas

Kategorija:

Miestas:
Mus sups pakankamai sunkios ir aštrios energijos, atsiliepdami į jas, elgsimės desperatiškai, mūsų aplinkoje kils daugiau nei įprastai prieštaravimų, konfliktų, įvairių iššūkių ir trukdžių.

Dažnai jausime įtampą, kuri gali virsti net panikos atakomis, skubėsime, mėtysimės nuo vieno dalyko prie kito ir taip tik dar labiau viską trikdysime.

Galime sulaukti griežtesnių valdžios reikalavimų ar ribojimų, privalėsime susiimti ir laikytis tvarkos, bet kokius reikalavimus taikyti ne kitiems, o sau.

Jausimės pažeidžiami, nesaugūs, sutrikę ir pavargę. Pažinsime kitokią partnerio ar šalia esančio žmogaus pusę, mūsų aplinkoje atsiras daugiau destrukcijos, kas sąlygos priverstinį sustojimą, poreikį  viską apmąstyti  ir spręsti kaip veiksime dabar, pasikeitus bendravimo sąlygoms ir taisyklėms.

Turėtume kontroliuoti į mus patenkančią informaciją, saugotis nuo negatyvios informacijos srauto, blogų naujienų ar stresą dar labiau didinančių žinių, – į save lengviau ir greičiau įsileisime negatyvias programas, o tai sąlygos energijos praradimą, pesimizmą, įvairaus pobūdžio paniką ir baimę… 

Išlaikydami apie save informacinę švarą ir ramybę, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime darnoje ir nebūsime taip lengvai emociškai pažeidžiami.

Mūsų aplinkoje po truputį atsiras šviesesnių energijų, tačiau tam, kad jas priimtume prireiks susitelkimo, proto ir minčių ramybės, o tai pasiekti padės meditacija, malda ar bet kokios, atpalaiduojančios ir padedančios atgauti vidinę darną ir emocinę pusiausvyra, praktikos. 

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama