NAUJIENOS

Konkurso „Su savo augintiniu“ rezultatai

Kategorija:

Miestas:
Jau trečius metus vykstantis nuotraukų konkursas „Su savo augintiniu“ baigėsi. Trijose kategorijose iki lapkričio 13-osios Jūsų balsų laukė septyniolika atsiųstų nuotraukų, kuriose galėjome grožėtis Jūsų katėmis ir kačiukais, šuniukais, vėžliuku, žiurkėnu ir jūrų kiaulyte.
Pirmoji nominacija – daugiausiai Vaikų bibliotekoje balsų surinkusi nuotrauka. Pabalsuoti atskubėjo visos Trakų pradinės mokyklos antrokų klasės, dalyvaujančios projekte „Su savo augintiniu“. Taip pat bibliotekoje balsavo ir joje besilankantys skaitytojai. Daugiausiai balsų – 49 – surinko Ievos ir Doros nuotrauka.
Antrąją nominaciją – daugiausiai Facebook balsų surinkusi nuotrauka – laimėjo Damiras ir šuniukas Čiopas, surinkę 165 balsus. Na, o trečiąją nominaciją už meniškiausią nuotrauką laimėjo Amelija ir jos „šuninė sesė“ Meška.
Lapkričio 14 dieną suskaičiavome ir paskelbėme rezultatus bei apdovanojome pirmąją fotokonkurso dalyvę Ievą. Laukiame į biblioteką atvykstančių ir kitų konkurso dalyvių, kurių laukia diplomai. Iki lapkričio pabaigos kviečiame aplankyti tebesitęsiančią gyvūnų nuotraukų parodą.
 
                                                                                            
Eglė Kondrotaitė
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama