NAUJIENOS

Kiekvieną ketvirtadienį mokyklų IT specialistai kviečiami į konsultacijas

Kategorija:

Miestas:

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Nacionalinė švietimo agentūra kiekvieną ketvirtadienį kviečia mokyklų informacinių technologijų specialistus dalyvauti konsultacinėse vaizdo konferencijose, kaip naudotis nemokamai mokykloms suteiktomis platformomis „Google for Education“, „Micrososft Office 365“ ir kitomis aplinkomis. Rytoj, balandžio 30 d. 14 val. vyks konsultacija „Moodle“ tematika. Taip pat vyksta ir mokymai bei konsultacijos nuotolinio mokymo klausimais pdegagogams.

„Google for Education“ paketu mokyklos gali naudotis tinklalapyje www.bendrasisugdymas.lt. Instrukcija, kaip gauti prisijungimus prie šio domeno, pateikiama čia. Taip pat norėdamos pačios tvarkyti domeną Google serveriuose mokyklos gali kreiptis ir tiesiogiai į „Google“ atstovus. Vilniaus savivaldybė turi atskirą susitarimą su Google dėl jos mokyklų naudojimo „Google for Education“, jį rasite čia.

„Microsoft 365“ taip pat siūlo mokykloms naudotis reikalingomis programomis nemokamai.  „Microsoft“ kartu su partneriu „SQUALIO“  portale www.emokykla.lt visoms mokykloms sukūrė jų mokinių ir mokytojų nemokamus vartotojus su A1 tipo licencija. Prisijungimo slaptažodžius mokyklos vadovai ar jų įgalioti darbuotojai gali išdalyti savo mokytojams ir mokiniams, pasinaudodami mokinių ir mokytojų registro duomenimis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija trejiems metams yra įsigijusi „Microsoft“ akademinę A3 licenciją, kuri leidžia instaliuoti „Microsoft“ raštinės paketus, atnaujinti „Windows“ operacinę sistemą ne tik mokyklos, bet ir asmeniniuose mokytojų kompiuteriuose ugdymo tikslais. Tokią pat A3 licenciją „Microsoft“ dovanojo ir visiems moksleiviams. Mokyklų vadovai ar jų paskirti administratoriai savo mokyklos mokytojams ir mokiniams A3 licenciją iš A1 gali pakeisti prisijungiant „Microsoft“ administratoriaus tinklalapyje. Instrukcijas dėl naudojimosi „Microsoft“ skaitmenine aplinka pateikiamos čia arba tinklalapio www.emokykla.lt grupėje.

Šiandien kiekviena mokykla sau tinkamiausią mokyklos skaitmeninę aplinką gali nemokamai pasirinkti pagal savo turimą patirtį, tradicijas ir poreikius.

Daugiau informacijos apie skaitmenines aplinkas, vykusių renginių įrašus ir vykstančius mokymus rasite www.nsa.smm.lt/nuotolinis. Čia pateikiama informacija ir apie vykstančius mokymus pedagogams.

 

Komunikacijos skyrius


19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama