NAUJIENOS

Kelionė aplink Rubikių ežerą

Kategorija:

Miestas:

Lengvas 4-5 valandų žiedinis maršrutas aplink Rubikių ežerą, prasidedantis ir pasibaigiantis šalia siauruko stotelės Rubikiuose. Maršrutą sudaro asfalto kelias, žvyrkeliai.

Pasirinkę šį maršrutą apvažiuosite Rubikių ežerą, kuris išskirtinis ne tik savo dydžiu, bet ir 16 salų. Visos salos turi originalius pavadinmus: Česnakinė, Bučinė, Varnagrotė ir t.t. Rubikių ežeras jungiasi su Dusyno, Limino ir Mūšėjaus ežerais, visi kartu jie patenka į Rubikių hidrografinį draustinį. Keliaudami maršrutu turėsite galimybę apžvelgti Rubikių ir Dusyno ežerų panoramą iš 15 metrų aukščio   apžvalgos bokšto.
Stotelė – Mačionys. Nuo siauruko stotelės važiuokite į kairę. Sankryžoje sukite į dešinę ir važiuokite asfaltuotu keliu. Už maždaug 3,2 km pasieksite stovyklavietę, kur galėsite atsipūsti. Nuo stovyklavietės važiuokite toliau maždaug 2,3 km iki Mačionių kaimo.
Mačionys – Stotelė. Per Mačionių kaimą važiuokite tiesiai iki T formos sankryžos – sukite į dešinę. Šia kelio atkarpa važiuokite maždaug 5 km. Privažiuosite „Gradiali Anykščiai“, čia sukite į dešinę ir važiuokite maždaug 2,3 km. Sankryžoje sukite į dešinę. Maršruto pabaiga maždaug už 3 km.


Anykščių regioninio parko direkcijos inf.


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama