NAUJIENOS

Kalėdinė edukacija „Kimekomi kalėdinių žaisliukų gaminimas“

Kategorija:

Miestas:
Gruodžio 3 (antradienį), 5 (ketvirtadienį), 10 (antradienį) d., 14.00–15.00 val. Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyks kūrybinės dirbtuvės – „Kimekomi kalėdinių žaisliukų gaminimas“.
Artėjant šv. Kalėdoms, kviečiame į kūrybinius užsiėmimus – siūlome susipažinti su tradicine japonų technika kimekomi: kaip iš medžiagos gabalėlių ir putų polisterio kamuoliuko sukurti puošmenas savo šventei ar originalias rankų darbų dovanas.
Kimekomi yra vienas iš tradicinių japoniškų amatų. Tai speciali technika, kaip aptraukti kamuoliukus audiniu. Tiesa, pati kimekomi pradžia buvo lėlyčių „aprengimas“ audiniu, tik vėliau pereita prie rutulių ir rutuliukų. Kimekomi yra naudojami įvairių spalvų audiniai, kurie kruopščiai komponuojami, o jų krašteliai slepiami išskaptuotuose grioveliuose.
Būtina išankstinė registracija tel. (8 528) 22103.
Kūrybinės dirbtuvės vyks adresu: Birutės g. 44, Trakai.
Vietų skaičius ribotas.
Kviečiame dalyvauti!
 
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija
 

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama