NAUJIENOS

Kaip pasirinkti tinkamiausią paltą žiemai?

Kategorija:

Miestas:
Dizaineriai kurdami tiek kambarinius, tiek lauko drabužius vis daugiau dėmesio skiria funkcionalumui. Tai reiškia, kad ir kaip norisi atrodyti gražiai, tačiau reikia nepamiršti, kad rūbai turi būti saugūs, lengvai valomi, žinoma, šildyti žmogaus kūną. Tai ypač aktualu tokiu atveju, kai kalbame apie lauko drabužius, kuriems keliami dar didesni reikalavimai. Ypač daug dėmesio sulaukia paltai, kurie žiemos metu yra ne galimybė, tačiau būtinybė be kurios neapsieina nei viena moteris.
 
Kadangi pradėjus ieškoti pamatysite, kad paltų labai daug - norisi palyginti kuo daugiau variantų, kol rasite tokį, kuris Jums tinka tobulai. Greitesniam lyginimui siūlome pasikliauti žemiau mūsų išskirtais patarimais, kurie leis džiaugtis radus tobulą lauko drabužį, kuris padės išvengti diskomforto labai šaltomis bei drėgnomis dienomis.
 
  • Paltas +  batai
 
Ieškodama Jums labiausiai tinkamo palto taip pat nepamirškite, kad jis turi tikti, derėti prie Jūsų turimų batų. Jeigu avalynė jau nupirkta, tad liko tik paltas - tokiu atveju derinkite spalvinius niuansus. Nepamirškite, kad per didelė spalvinė gama netinka rudeniui. Rinkitės žemiškas spalvas.
 
  • Paltas pagal figūrą
 
Renkantis tinkamą paltą taip pat reikia nepamiršti, kad jie skiriasi ne tik savo spalva, tačiau taip pat ir siluetu. Vieni labiausiai tinka lieknesnio tipo moterims, kai tuo tarpu kiti gražiausiai atrodo ant apvalesnių. Dažniausiai internetinėse prekybos vietose jie jau būna suskirstyti pagal siluetą, tad žinodami kas Jums tinka - kur kas paprasčiau rasite.
 
  • Tendencijos
 
Mados tikrai nėra viskas, tačiau kai kurios moterys nori žiemos metu būti ne tik stilingos, tačiau taip pat ir madingos. Tokiu atveju siūlome plačiau pasidomėti tendencijomis, kurios dažniausiai viešai skelbiamos internete. Dizainerių patarimai, šiuo atveju, yra geriausias pasirinkimas.
 
  • Praktiškumo niuansai
 
Renkantis paltą taip pat reikia nepamiršti, kad jis turi būti ne tik gražus, tačiau taip pat ir praktiškas. Štai todėl žiemos metu labai geras pasirinkimas yra paltai, kurie turi kišenes, taip pat, tokie, kurie yra su gobtuvais. Tuomet ne tik bus kur laikyti daiktus, tačiau ir jausitės kur kas šilčiau.

 
  • Dydžio pasirinkimas
 
Dizaineriai tikina, kad lietuvės dažniausiai renkasi per didelius paltus. Taip, dažniausiai žiemos metu po paltais slepiami kelis megztinius, tačiau jeigu rasite tinkamo dydžio paltą - jis maloniai glus prie Jūsų kūno ir gerai šildys. Tokiu atveju nebereikės kelis kartus per didelio paltuko.
 
Radus gerą paltą net ir patys didžiausi šalčiai jums nebus baisūs. O kadangi šiais laikais greta funkcionalumo labai daug dėmesio yra skiriama ir stiliui - nuostabu, kaip vienu kartu rasite tai, kas Jums tobulai tinka. Gera puikiai atrodyti ir tuo pačiu gera yra gerai jaustis.
 
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama