NAUJIENOS

Juknaičiuose atidaryta moderni daugiafunkcė sporto aikštelė

Kategorija:

Miestas:

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis spalio 23 d. dalyvavo gyventojų, jaunimo ir vaikų daugiafunkcės sporto aikštelės atidarymo šventėje Juknaičiuose.

Pagal šį  projektą Juknaičių bendruomenė išplėtė Juknaičių krepšinio aikštelės funkcijas, ją atnaujino ir pertvarkė taip, kad  būtų galima užsiiminėti penkiomis sporto šakomis – žaisti ar mokytis žaisti tinklinį, badmintoną, krepšinį, lauko tenisą, mažąjį futbolą.

Tai vienintelė tokia aikštelė Šilutės rajone, kurioje įrengtas aikštelės apšvietimas bus įjungiamas per pinigų rinktuvo įrenginį. Tai ne tik padės sumažinti elektros sąnaudas, aikštelės naudotojai turės galimybę sportuoti jiems patogiu paros metu – anksti ryte ar vėlai vakare – ir tuo pačiu prisidėti prie aikštelės išlaikymo.

Krepšinio aikštelė su asfalto danga buvo įrengta 1977 m. Tad aikštelė su statiniais nebeatitiko laikmečio, prarado estetinę išvaizdą bei darkė Juknaičių gyvenvietės-parko, įtraukto į kultūros vertybių registrą, kraštovaizdį. Juknaitiškiai tikisi, kad, pertvarkius aikštelę į daugiafunkcę, ji taps gyventojų, vaikų, jaunimo, šeimų traukos centru.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Komunikacijos skyrius


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama