NAUJIENOS

Jaunajam Ignalinos biatlonininkui linkėta sėkmės žiemos olimpinėse žaidynėse

Kategorija:

Miestas:
Sausio 2 dieną septyniolikmetis Ignalinos biatlonininkas Darius Dinda išlydėtas į Lozanoje (Šveicarija) sausio 9-22 dienomis vyksiančias trečiąsias Jaunimo žiemos olimpines žaidynes. Jaunąjį sportininką sveikino ir sėkmingų startų bei taiklių šūvių linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė. „Džiaugiamės ir linkime drąsos, pasitikėjimo savimi bei sėkmės, o svarbiausia – sveikam sugrįžti...“,– sakė meras. Sportininką ir jo trenerį Karolį Baltakį taip pat sveikino Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas, Sporto skyriaus vadovas Jonas Paslauskas.
 
Darius Dinda mokosi Ignalinos gimnazijos 11-oje klasėje. Sportuoja kaip biatloninkas šešerius metus. Dariaus tėtis Darius  jaunystėje yra iškovojęs Lietuvos slidinėjimo čempiono vardą, sesė Raminta taip pat biatlonininkė, sesuo Donata – slidininklė. Darius Dinda – vienas iš šešių olimpinėse žaidynėse Lietuvai atstovausiančių biatlonininkų. Tai svarbus sportininko asmeninių pasiekimų ir įdėto darbo įvertinimas. 
 
Sportininkai į žaidynes išskrenda pirmadienį. Sėkmės linkėta ir Dariaus treneriui Karoliui Baltakiui, kuris palaikys sportininką ir bus atsakingas už tinkamą slidžių parengimą. Žaidynėse bus vykdomos 8 sporto šakų ir 16 disciplinų varžybos, kuriose iš viso dalyvaus 1880 atletų iš 70 valstybių. Jų amžius – nuo 15 iki 18 metų.
 
 
Parengė Lina Kovalevskienė,
Savivaldybės administracijos
vyr. specialistė ryšiams su visuomene

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama