NAUJIENOS

Japoniškas anime piešimas

Kategorija:

Miestas:
Tęsiantis Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus projektui „Atrask komiksus su TraKiu“, lapkričio 28 d., 14.30 val. kviečiame į paskutinę edukaciją – spalvingą japonų anime piešimo užsiėmimą su edukatoriumi Aliku Mirguseinov.
Didelės akys, spalvoti plaukai, charakteringi ryškūs personažai. Įdomu tai, kad pagrindinės veikėjų emocijos ir jausmai yra perteikiamos būtent per akis. Edukatorius A. Mirguseinov anime domisi jau 8-erius metus, o piešti savarankiškai pradėjo nuo 2008 metų, kai ėmė lankyti Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų Dailės ir dizaino studijos kursus, kuriuose didžiąją savo laiko dalį mokinosi anime ir chibi personažų piešimo pagrindų.
Užsiėmimo metu išmoksite: anime veido, plaukų bei akių piešimo, anime kūno dalių bei figūros piešimo, chibi veikėjų piešimo pagrindų. Užsiėmimas skirtas visiems norintiems išmokti piešti anime stiliumi (nuo 12 metų iki 90 metų!). Jei susidomėjote – užsiregistruokite tel. (8 528) 22 103 arba užsukę į Vaikų literatūros skyrių.

 
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija
 

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama