NAUJIENOS

Iškilmingai paminėta geležinkelio ruožo atstatymo pradžia

Kategorija:

Miestas:
Šiandien Mažeikiuose iškilmingai paminėta geležinkelio ruožo Mažeikiai–Rengė atstatymo pradžia. Į Mažeikius atvyko Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Latvijos Respublikos transporto ministras Talis Linkaits ir Lenkijos Respublikos infrastruktūros ministras Andrzej Adamczyk. Kartu su Mažeikių rajono savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir AB „Orlen Lietuva“ atstovais ministrai apžiūrėjo vykstančius atstatymo darbus, pasakė sveikinimo kalbas, kuriose kalbėta apie glaudesnę šalių partnerystę stiprinant visoms trims valstybėms – Lietuvai, Latvijai ir Lenkijai – naudingus transporto ir ekonominius ryšius. Nuskambėjo mintis, jog dabar bus galima tartis ir dėl keleivinio transporto atnaujinimo.
Po pasisakymų ir atsakymų į žiniasklaidos atstovų pateiktus klausimus įvyko trišalis Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos ministrų susitikimas, kuriame aptarti šalims aktualūs klausimai. Po susitikimo Lietuvos ir Lenkijos ministrų delegacijos dar lankysis AB „Orlen Lietuva“.

Kristina Galdikė
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama