NAUJIENOS

Inovatyvusis dantų atkūrimo metodas All – on – 4: kokie pranašumai, palyginti su tradiciniais implantais?

Kategorija:

Miestas:
Nesunku pastebėti, kad net ir kelių dantų trūkumas sukelia iš tiesų labai daug nepatogumų, o ką jau bekalbėti apie situacijas, kai trūksta didžiosios dalies dantų? Tačiau aišku ne tik tai, kad ši problema sukelia labai daug diskomforto, bet ir tai, kad ją būtina kuo greičiau pašalinti. Taigi, puikiu pasirinkimu gali tapti dantų implantavimas (spauskite čia, jei apie dantų implantaciją norite sužinoti daugiau). Tačiau kiekvienas, kuris svarsto apie šią galimybę, netruks pastebėti, kad laukia keli pasirinkimai: gali būti naudojami tradiciniai implantai arba galima rinktis inovatyvų dantų atkūrimo metodą All – on – 4. Verta akcentuoti, kad šis metodas, lyginant su dantų atkūrimu įprastiniais implantais, turi pranašumų. Kokių?

 Sutaupysite laiko

Ne paslaptis, kad dantų gydymas ar šypsenos atstatymas reikalauja iš tiesų nemažai laiko. Taigi, pacientams gali būti sudėtinga apsilankymus odontologijos klinikose suderinti su darbu ar kitomis veiklomis. Tačiau tai padaryti gali būti kur kas lengviau, jei bus pasirinktas All – on – 4 metodas. Vienas jo pranašumų yra tas, jog laiko reikės kur kas mažiau nei norint atstatyti dantis įprastiniais implantais. Pasirinkus All – on – 4 metodą, vos per vieną dieną bus ištraukti nebegyvybingi dantys ir jų šaknys, įsriegti implantai bei uždėti laikini vainikėliai, kurie visą gijimo laikotarpį tarnaus kaip savi dantys, t.y., galėsite kokybiškai valgyti, šypsotis. Taigi, tereikia vos dienos, kad galėtumėte džiaugtis nauja šypsena.

Sutaupysite pinigų

Ne ką mažiau dėmesio yra vertas ir kitas šio pasirinkimo privalumas, tai – galimybė sutaupyti pinigų. Verta pabrėžti, kad lyginant su dantų implantacija įprastiniais implantais, All – on – 4 metodas leidžia sutaupyti apie pusė gydymui skirtų lėšų. Tikslią kainą sužinosite konsultacijos metu, kai bus įvertinta jūsų dantų būklė.
Taigi, kaip matyti, lyginant su įprastiniais implantais, All – on – 4 metodas turi šiuos pranašumus: trumpesnę trukmę bei mažesnes išlaidas. Taip pat svarbu akcentuoti, kad All – on – 4 metodu atkurti dantys turi daug puikių savybių – natūralią ir estetišką išvaizdą, atstatytą kramtymo efektyvumą ir t.t. Aukščiausios kokybės šypsenos atkūrimo paslauga All – on – 4 metodu yra teikiama ir Juozas dental dantų klinikoje.
 
Aistė Bielinė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Reklama