NAUJIENOS

Ignalinos viešosios bibliotekos naujienos

Kategorija:

Miestas:

Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuotaikos geros ir darbingos. Ir nors veiklos bibliotekininkėms netrūksta, visgi laukiama karantino pabaigos ir taip išsiilgto gyvo bendravimo. Dabar lankytojai aptarnaujami priimant ir išduodant knygas. Grąžintos knygos yra 75 val. „karantinuojamos“ tam skirtoje patalpoje. 

Knygas galima užsisakyti internetu, arba išsirinkti iš specialaus stendo. Į lankytojų aptarnavimo salę, kaip buvo įprasta, išsirinkti knygų skaitytojai neįleidžiami. Bibliotekos darbuotojos dabar vykdo labai svarbų darbą, kurį įprastu metu sunku atlikti – vyksta inventorizacija. Kiekviena knyga peržiūrima, įvertinama, daroma detali leidinių apskaita. Atrenkamos nurašymui skirtos knygos. 

Bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė pasidalijo gera žinia, kad Kultūros ministerija bibliotekai skyrė 17 tūkst. 185 eurus naujoms knygoms įsigyti. Tai padaryti reikia iki liepos 1 dienos, taigi skubama rinktis ir užsisakyti knygas, kurios tikrai pradžiugins skaitytojus. 

Šiuo metu bibliotekoje vyksta praėjimo knygų apsaugos sistemos montavimo darbai, jau pastatytas automatinis knygų grąžinimo/išdavimo įrenginys, diegiama RFID procesų valdymo ir automatizavimo sistema, personalo darbo vietos įranga ir kt. Visa tai atlieka UAB „Atea“, įgyvendinanti darbų pirkimo sutartį pagal savivaldybės administracijos vykdomą projektą „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Ignalinos rajono savivaldybėje“. Taigi biblioteka bus dar modernesnė ir įdomesnė.

Lina Kovalevskienė

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama