NAUJIENOS

Humaniškai stabdomas bešeimininkių kačių plitimas

Kategorija:

Miestas:
Marijampolės savivaldybės administracija kartu su Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacija š. m. sausio–lapkričio mėnesiais Marijampolės miesto teritorijoje vykdė programą „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“. Šios programos tikslas yra humaniškai mažinti bešeimininkių kačių skaičių, kontroliuojant jų dauginimąsi ir plitimą. Programa buvo finansuojama iš savivaldybės administracijos ir Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacijos lėšų.
Sausio–lapkričio mėnesiais R. Juknevičiaus, Kauno, Mokolų, Vilkaviškio, Suvalkiečių, Parko ir kitose gatvėse buvo sugautos 67 bešeimininkės katės, atlikta jų veterinarinė apžiūra, gyvūnai buvo paskiepyti, sterilizuoti/kastruoti.
Iš 67 sugautų kačių po pirminės apžiūros, skiepų ir sterilizacijos atgal į jų gyvenamąją aplinką buvo paleista tik 19-ka. Kitoms katėms buvo surasti nauji namai su rūpestingais šeimininkais. Paleistoms sterilizuotoms ar kastruotoms katėms yra pakerpamas kairiosios ausies galiukas, kad būtų galimybė tokias kates lengviau identifikuoti.
 
 
Viešųjų ryšių tarnyba
 
 

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama