NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Džiuginantys druskininkiečių užmojai vystant kurortą


Miestas:

Seimo narė Virginija Vingrienė į Druskininkus atvykusi kartu su ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu pasidžiaugia, kad druskininkiečių užmojai kurortą kuria dar patrauklesnį svečiams ir vietinians gyventojas, rūpinasi, kad čia būtų suteikiama kuo daugiau paslaugų, sukurta kuo daugiau pramogų, nes tai viena stipriausių kiekvieno kurtoto pusių.

Į kurortą atvykęs S. Skvernelis lankėsi Druskininkų sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre, domėjosi kaip vyksta šio Lietuvos ir užsienio sporto bendruomenei svarbaus objekto įrengimo darbai.

Druskininkų savivaldybėje organizuoto susitikimo metu Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas svečiams pristatė savivaldybės vystymo strategiją, pasiektus rezultatus ir ateities planus. Susitikime buvo pasidžiaugta pasiektais rezultatais: mažėjančiu nedarbo lygiu, pelningai veikiančiais Druskininkų pagrindiniais traukos objektais bei iškelti klausimai dėl infrastruktūros plėtros. Pristatyti kultūros centro įrengimo ir centrinės miesto alėjos rekonstrukcijos projektai bei aptartos bendros investicijų aplinkos tobulinimo galimybės.

Ministras pirmininkas buvo supažindintas su esama susisiekimo infrastruktūra ir bendruomenės atstovų dažniausiai keliamomis problemomis dėl kelių būklės ir susisiekimo maršrutų. Taip pat buvo pristatyta tiek Druskininkams, tiek kitoms savivaldybėms aktuali investicijų aplinkos gerinimo problematika bei atkreiptas dėmesys į  valstybinės žemės ir teritorijų planavimo problemas.

„Džiaugiuosi vykusiu susitikimu. Druskininkų savivaldybei šis įvykis labai svarbus – turėjome galimybę ne tik pristatyti ministrui pirmininkui nuo 2000 metų Druskininkų savivaldybės pasiektus rezultatus, įgyvendinamus projektus, bet ir aptarti problemas. Susitikimo metu pristatėme mums itin reikšmingą ir Druskininkams būtiną kultūros centro projektą, kuris taptų baigiamuoju kultūrinio turizmo akordu, reikalingu tiek savivaldybės bendruomenei, tiek Lietuvos ir užsienio svečiams“, – kalbėjo Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Ministras pirmininkas ir jį atlydėjusi Seimo narė Druskininkuose bendravo su įvairiose srityse dirbančiais verslininkais, lankėsi bendruomenės centre, kuriame po vienu stogu veiklą vykdo savivaldybės biudžetinės įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos.

Druskininkų savivaldybės vadovai pasidžiaugė turintys tokį bendruomenės centrą, ir tikisi kad jis paliko teigiamą įspūdį svečiams.
" Džiugu, kad šis išskirtinis Dzūkijos miestas visada nustebina ne tik išskirtine įkvepiančia aplinka dėl jį supančios gamtos, miškų ar miesto grožio, bet ir kas kart vis pristatomomis naujomis idėjomis ir išskirtiniais sprendimais. Tai stebina net ir mane – druskininkietę",– sako Seimo narė VIrginija Vingrienė.

Parengta pagal Druskininkų savivaldybės inf.

Laimos Rekevičienės nuotraukos

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama