NAUJIENOS

Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Kategorija:

Miestas:
Burbiškio dvare buvo atidaryta paroda „Dvaro elegancija“ iš Aleksandro Vasiljevo fondo kolekcijos. Parodoje eksponuojama 30 istorinių kostiumų, 100 aksesuarų ir 25 tapybos darbai iš 1850 ̶ 1914 metų laikotarpio.
Parodos eksponatai ne tik atspindi to meto kultūrą, bet ir puikiai iliustruoja mados industrijos gimimą, moterų išsilaisvinimą iš korsetų ir socialinių rėmų. Atidaryme dalyvavo „Aleksandro Vasiljevo fondas“ vadovė Alma Puodžiukaitienė, kuri pasidžiaugė galimybe eksponuoti parodą būtent Burbiškio dvare, nes tai – XIX a. dvaro ansamblis, kuriame puikiai dera ši kolekcija. Parodo atidaryme dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis pasidžiaugė, kad Burbiškio dvare organizuojami įdomūs, švietėjiški renginiai, pritraukiantys vis daugiau šios nuostabios vietos lankytojų ne tik garsiuoju ir gražiuoju tulpių žydėjimo metu.

Renginiui spalvų suteikė Radviliškio muzikos mokyklos mokinys Matas Rimkūnas, akordeono garsais pripildęs dvaro parką.

Ši paroda – pirmasis renginys iš renginių ciklo, organizuojamo vykdant projektą „Burbiškio vasaros susitikimai“. Taip jau sutapo, kad tai ir pirmasis renginys, vykęs Radviliškio rajone karantino metu. Parodos atidaryme galėjo dalyvauti ribotas žmonių skaičius, bet visi norintys aplankyti parodą galės tą padaryti iki pat rugsėjo 26 d.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama