NAUJIENOS

Aviacijos šventėje „Sakalo sparnai“ – nuo istorinių lėktuvų iki moderniausių naikintuvų

Kategorija:

Miestas:
Liepos 26 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje organizuojama Tarptautinės aviacijos šventės „Sakalo sparnai 2019“ žiniasklaidos diena. Ši diena skirta žiniasklaidos atstovams susipažinti su renginio programa, dalyviais ir kita aktualia informacija.Tarptautinėje aviacijos šventėje „Sakalo sparnai 2019“, dalyvaus ne tik Lietuvos aviacija, bet ir kitų NATO šalių kariniai orlaiviai, Lietuvos kariuomenės ir NATO kariniai daliniai su įvairia karine technika – transporto priemonėmis, ginkluote ir ekipuote.
 
Svečių ir žiniasklaidos dienos metu žiniasklaidos atstovams bus suteikta galimybė susipažinti su šventės pasirengimo darbais, pamatyti jau atvykusius orlaivius, turės unikalią galimybę nusifotografuoti ir susipažinti su skraidymo programas atliksiančiais orlaiviais, karine technika bei stebėti treniruočių skrydžius. Renginio pabaigoje bus galimybė pakalbinti šventės organizatorius.
 
Programa liepos 26 d.:
 13.50 Svečių atvykimas (lakūnų g. 4, štabo pastatas);
14.00 Žiniasklaidos dienos programos pristatymas;
14.15-15.00 Atvykusių orlaivių apžiūra, šventės dalyvių treniruočių skrydžio stebėjimas (priklausomai nuo oro sąlygų);
15.00 – 15.30 Rėmėjų pristatymas;
15.30 – 16.00 Spaudos konferencija. Renginio pabaiga.

Žiniasklaidos atstovai, norintys dalyvauti renginiuose liepos ir 26, ir 27 dienomis, kviečiami iki 2019 liepos 25 d. 15.00 val. registruotis el. paštu evelina.veberaite@mil.lt
Žiniasklaidos atstovai, norintys dalyvauti tik liepos 27 d. Aviacijos šventėje „Sakalo sparnai 2019“ laukiami įprasta tvarka, kartu su kitais šventės lankytojais (registracija būtina tik žiniasklaidos atstovams norintiems kalbinti svečius).
 
Laisvai samdomi žurnalistai ir asmenys, viešąją informaciją rengiantys be sutarties su žiniasklaidos priemone, taip pat užsienio žiniasklaidos priemonėms atstovaujantys žurnalistai, pageidaujantys lankytis Lietuvos krašto apsaugos sistemos teritorijoje turi akredituotis atsiunčiant užpildytą anketą bei asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją Krašto apsaugos misterijos Strateginės komunikacijos ir Viešųjų ryšių departamento el. paštu vis@kam.lt. Laisvai samdomų žurnalistų taip pat prašome pateikti žiniasklaidos, kuriai rengiama medžiaga, patvirtinantį raštą.
 
Kontaktinis asmuo:  Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės viešųjų ryšių karininkas vyr. ltn. Arnas  Glazauskas,  +370 41 59 21 51, +370 686 00 655, el. paštas: arnas.glazauskas@mil.lt
 
Daugiau informacijos https://sakalosparnai.lt/   
Facebook  „Aviacijos šventė "Sakalo sparnai 2019"
 
Nuotraukos aut. – srž. sp. Ieva Budzeikaitė

Lietuvos kariuomenė
Strateginės komunikacijos departamentas
Karinių viešųjų ryšių skyrius

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama