NAUJIENOS

Automobilinis keltuvas Jūsų garaže: koks geriausias ir ar verta investuoti?

Kategorija:

Miestas:
Šiais laikais automobilių keltuvai vis dažniau pasirenkami ne tik servisų savininkų, tačiau ir žmonių, kurie nori namuose patys prižiūrėti savo transporto priemonę. Kadangi servisų kainos kyla – natūralu, kad vairuotojai patys rūpinasi savo mašinomis, bando rasti gedimus. To padaryti be tinkamo automobilių keltuvo bus labai sunku, kadangi tvarkymas juk prasideda nuo problemos diagnozės.
Tiesa, kol vieni džiaugiasi, kad automobilių keltuvai kainuoja pigiai ir integruojami greitai, tuo tarpu kiti vis dar svarsto, ar verta juos integruoti savo garaže.
 Keltuvai savo poreikiams
Vis dažniau žmonės perka keltuvus savo poreikiams. Jeigu anksčiau jie buvo perkami tik servisams, kadangi paprasčiausiai kainos trukdė pirkti sau, tai šiuo metu dėl krentančių kainų kiekvienas gali įsigyti darbus palengvinančią įrangą. Žinoma, tikrai ne visi tinkamai savo poreikiams. Verta plačiau susipažinti su skirtingų tipų įrenginiais, jų charakteristikomis, kad rastumėte tokį, kuris atitinka Jūsų galimybes.
Turėdami Jums tinkamą keltuvą – galite pats prižiūrėti savo transporto priemonę. Kai kurie paprasčiausiai bijo vežtis mašinas dėl poros priežasčių. Viena jų, kodėl kelionės į servisą gąsdina – didelės paslaugų kainos. Antra – kai kainos mažos, tai servisas dažniausiai abejotinos kokybės. Tuomet dažniausiai kankina baimė, kad ten Jūsų transporto priemones dalys gali būti išimamos ir pakeičiamos kur kas prastesnėmis.
Ar tai visada geras pasirinkimas?
Žinoma, bene pats didžiausias minusas yra tai, kad automobilių keltuvai nėra labai pigūs. Tokiu atveju reikia susidėti pliusus ir minusus, įvertinti, kaip dažnai ir kiek laiko keltuvas bus naudojamas. Visiškai natūralu, kad servisuose jis yra būtinas, kadangi padeda uždirbti pinigus. Tokiu atveju pirkti tokią įrangą savoms reikmėms gali būti gana brangu.
Juolab, automobiliai keltuvai reikalauja nemažai vietos. Nors šiuo metu galima įsigyti ir kompaktiškus, tačiau didelę galią išlaikančius keltuvus, tačiau siūlome nepamiršti, kad dažniausiai standartinis garažas taip pat yra per mažas.
Keltuvo integracija garaže
Nusprendus, kad Jums reikalingi keltuvai – pirmiausia reikia apsispręsti, kurios tipas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Keltuvai gali būti:
  • Dviejų kolonų keltuvai.
  • Keturių kolonų keltuvai.
  • Žirkliniai keltuvai.
  • Cilindriniai keltuvai.
  • Duobiniai keltuvai.
  • Motociklams skirti keltuvai.
  • Sunkvežimių keltuvai.
Dažniausiai savoms reikmėms perkami automobiliniai arba motociklų. Taip pat ieškant tinkamiausių labai svarbu kuo detaliau susipažinti su pasirenkamo keltuvo charakteristikomis.
Vienas svarbiausių kriterijų yra tai, kokią masę jie geba išlaikyti. Taip pat ne visi turi ratų suvedimo funkciją, galiausiai, jie gali pakilti į į skirtingą aukštį. Niuansų yra labai daug. Dažniausiai saviems poreikiams pasirenkami paprastesni. Tačiau ir šiuo atveju siūlome nepamiršti, kad daugeliu atveju labiausiai apsimoka kartą investuoti daugiau, kad jaustumėtės užtikrintas dėl funkcionalumo bei kokybės.

 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Reklama