NAUJIENOS

Aleksandras Palienko: kaip sutikti 2020-uosius metus

Kategorija:

Miestas:
Tik su žmonėmis, kurie jums patinka. Tiesiog draudžiama 2020-uosius metus sutikti su tais žmonėmis, kurių jūs nemėgstate ir kurie jums nepatinka. Dar blogiau, jei tų žmonių nekenčiate ir negalite pakęsti jų buvimo.  Labai svarbu, kad sutinkant Naujuosius metus šalia jūsų būtų artimas arba mylimas žmogus ir tie žmonės, su kuriais jums gera. Jei tokių žmonių nėra, geriau 2020-uosius sutikite vieni. 
Kodėl svarbus buvimas su jums mielais žmonėmis? Todėl, kad kartu su 2019 metų pabaiga atsirita galinga kiekvieno mūsų apvalymo energija. Gruodžio 31 dieną 16 valandą kiekvienas pajusime didžiulę įtampą, susierzinimą ar net agresiją. Neigiamos emocijos iki 24 valandos tik augs. Daugelį vyrų apims pesimistinės nuotaikos, kad viskas prarasta, viskas baigta. Būtent dėl tų nuotaikų ir rekomenduotina būti su tais žmonėmis, su kuriais būti gera. Vyrams nereikėtų priimti bandyti kovoti su juos apėmusiu liūdesiu. Jei jie nori, kad 2020-aisiais metais jie būtų sėkmingi, turtingi, save realizuojantys ir sveiki, jie turi dėkoti už viską, kas tuo metu benutiktų, suvokti, kad visa tai nusineša nueinantys 2019-eiji metai. Jei pavyks ramiai priimti šį liūdesio antplūdį, vos tik laikrodžiams parodžius 00:00 ateis palengvėjimas, o po dešimties minučių visos įtampos atslūgs
Moterys, skirtingai nuo vyrų, bus atsparesnės negatyvioms energijoms. Jų užduotis – juokauti. Jų humoras – geriausia priemonė, padedanti išlaikyti šventinę nuotaiką ir emocijų balansą.
Sutinkant 2020-uosius metus moterims geriausia puoštis raudonos spalvos rūbais. Vyrams rekomenduojama vilkėti tamsios spalvos drabužius. Tamsi spalva – tai susikoncentravimas, raudona – aktyvumas.
Prisiminkite, paskutinės 2019 metų valandos valys kiekvieną ir nuo to, kaip sugebėsime tai priimti, priklausys ateinantys 2020-ieji metai.  Sutikdami juos mums nemalonių žmonių draugijoje, galime sugadinti ateinančius mestus tiek sau, tiek ir jiems.

Parengė
Karolina Baltmiškė
https://www.youtube.com/watch?v=H935JdAe39o
 

19-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Vaikų vasara muziejuje
Su Lietuvos vardu lūpose...

Su Lietuvos vardu lūpose...

Tiksi laikrodis, skaičiuodamas sekundes, dienas, mėnesius, metus, laiko dulkėmis užklodamas prisiminimus, džiaugsmus ir skausmus, juk laikas visagalis, bet ar visagalis jis, kai eidamas gatve sutinki Motiną, kurios širdyje laikas...

Reklama